ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ» ІНФОРМУЄ

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» філія  «Інфоксводоканал» інформує про наступне.

Постановою Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, №657 від 13.06.2014 р. встановлені тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс». Вказані тарифи розраховані з урахуванням рівня цін і тарифів на матеріальні ресурси, мінімальної заробітної плати, ставок податків і зборів, орендної плати, тощо, станом на червень 2014 року.

На протязі дії тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення відбулося значне підвищення цін і тарифів на реагенти, електроенергію, паливо-мастильні матеріали, збільшився норматив плати за спеціальне використання поверхневих вод, зросли ставки земельного та екологічного податків. Інфляційні процеси в України призвели до зростання вартості ремонтних робіт та послуг, які надаються підприємству іншими сторонніми організаціями.

При встановленні тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Постановами Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі Національна комісія), від 26.03.2015 року №900 та від 12.11.2015 року №2754 скореговані витрати лише на електричну енергію, а решта витрат залишились без змін.

Законом України від 09.07.2010 року №2479-VI «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» передбачено, що органом державного регулювання у сфері комунальних послуг є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Для належного та якісного надання послуг населенню та підприємствам Одеського регіону, ТОВ «Інфокс» філія «Інфоксводоканал» листами від 21.12.2015 року №208-12/15 та від 21.12.2015 року №209-12/15 звернулась до Національної комісії з питання перегляду тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, а також на послуги централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) до економічно-обґрунтованого рівня.

Структура планових середньозважених тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ТОВ «Інфокс» філії «Інфоксводоканал»