Департамент водопостачання
Міськводопровід

Адреса: м. Одеса, вул. Гастелло, 92
за детальною інформацією звертатися за тел. 705-47-87

№ п/п Посада Відділ Вимоги та обов’язки Режим роботи
1 Начальник дільниці з ремонту та обслуговування енергетичного обладнання Дільниця з ремонту та техобслуговування енергетичного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів, засобів автоматики та звя'зку Освіта: повна вища технічна освіта, стаж роботи за фахом на інженерно-технічних посадах не менше трьох років, за наявності допуску до роботи на високовольтному обладнанні не нижче V групи з електробезпеки і практичних навичок в роботі з електроустановками напругою до і вище 1000В.
Обов'язки: організовувати виробництво планово-попереджувальних та аварійних робіт.
П'ятиденний
2 Слюсар АВР
3-5 розряду
Південна, Центральна, Північна дільниці водопровідних мереж Освіта: повна, або базова загальна середня освіта без вимог до стажу роботи.
Обов'язки: здійснення ремонтних робіт, усунення течі на водопроводі, заміна пошкоджених ділянок трубопроводу, заміна несправних засувок і фасонних частин.
Дві доби через дві доби (по 11 год.); доба через три доби
3 Слюсар-ремонтник
4, 5 розряду
Дільниця з ремонту та обслуговування засобів механізації, запірної арматури, пожежних гідрантів та іншого обладнання і мереж водопроводу Освіта: повна або базова загальна середня освіта, професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи.
Обов'язки: ремонт електрообладнання, дизельних двигунів, електротехніки.
Доба через три доби; п'ятиденний 8/40 год
4 Електрогазозварник
5 розряду
Південна, Центральна, Північна дільниці водопровідних мереж Освіта: повна або базова загальна середня освіта, професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи.
Обов'язки: виконання всіх видів електрогазозварювальних робіт з монтажу, демонтажу та ремонту водопровідних мереж; виконання кисневого та газоелектричного різання металів.
Дві доби через дві доби (по 11 год.)
5 Електромонтер
5 розряду
Дільниця з ремонту та техобслуговування енергетичного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів, засобів автоматики та звя'зку Освіта: професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи.
Обов'язки: обслуговування обладнання розподільчих пристроїв в мережах напругою понад 1000У, виконання поточного та капітального ремонту електродвигунів, трансформаторних станцій; виконання монтажу та ремонту кабельних мереж та повітряних ліній.
П'ятиденний