Центральні ремонтні майстерні

Адреса: м. Одеса, вул. Водопровідна, 15
за детальною інформацією звертатися за тел. 705-56-30

№ п/п Посада Відділ Вимоги та обов’язки Режим роботи
1 Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики
5 розряду
Дільниця з ремонту та повірки водомірів Освіта: професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи.
Обов'язки: виконання вимог правил технічної експлуатації устаткування, порядок виконання ремонтних робіт, випробування і регулювання водомірів відповідно до робочих інструкцій.
П'ятиденний
2 Слюсар-сантехнік
5 розряду
Дільниця по заміні та установці водомірів Освіта: загальна середня та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи.
Обов'язки: обов'язкове знання способів монтажу та демонтажу, випробування всіх видів (марок) водомірів, водомірних вузлів.
П'ятиденний
3 Токар
4, 5 розряду
Механічний цех Освіта: професійно-технічна освіта та стаж роботи за професією токаря 3 розряду не менше 1 року.
Обов'язки: виконання токарних робіт з виготовлення та реставрації запчастин для ремонту технологічного обладнання.
П'ятиденний
4 Слюсар-ремонтник
4, 5 розряду
Механічний цех, дільниця з ремонту та повірки водомірів Освіта: професійно-технічна освіта та стаж роботи за професією слюсаря-ремонтника 3 розряду не менше 1 року.
Обов'язки: Виконання поточних і капітальних ремонтів всього технологічного устаткування водопровідного та каналізаційного господарства, а також при необхідності демонтаж і монтаж обладнання. Для слюсаря-ремонтника Дільниці з ремонту та повірки водомірів: Розбір, очищення, миття усіх типів приладів обліку води, у тому числі обладнаних датчиками імпульсів для підключення до систем автоматизації контролю водоспоживання.
П'ятиденний
5 Слюсар з ремонту технологічних установок
5 розряду
Механічний цех Освіта: повна загальна середня та професійно-технічна освіта та стаж роботи за професією слюсаря з ремонту технологічних установок 4 розряду не менше 1 року.
Обов'язки: виконує поточний та капітальний ремонт технологічного обладнання, а також профілактичний ремонт устаткування, що обслуговує обладнання і виконує планово- попереджувальний ремонт.
П'ятиденний
Wildcard SSL