Департамент водопостачання
Служба ВОС «Дністер»

Адреса: м. Біляївка, вул. Леніна, 404
за детальною інформацією звертатися за тел. (048-52) 2-32-45

№ п/п Посада Відділ Вимоги та обов’язки Режим роботи
1 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
4 розряду
Цех насосних станцій Освіта: професійно-технічна, стаж роботи за фахом не менше 3 років.
Обов'язки: обслуговування силових та освітлювальних електроустановок зі складними схемами виключення, електродвигунів, схем комунікацій та апаратури. Виконання робіт на закріплених електроустаткуваннях з повним їх відключенням від напруги та виконання оперативних перевимкнень в РУ мережах напругою до 1000В та вище.
Змінний
2 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування н/в
4 розряду
Цех насосних станцій Освіта: професійно-технічна, стаж роботи за фахом не менше 3 років.
Обов'язки: обслуговування силових та освітлювальних електроустановок зі складними схемами виключення, електродвигунів, схем комунікації та апаратури, а також обладнання РУ в мережах з напругою до 1000В.
П'ятиденний
3 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 3 розряду
3 розряду
Цех з ремонту та технічного обслуговування енергетичного обладнання Освіта: повна загальна середня та професійно-технічна, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування 2 розряду — не менше 1 року.
Обов'язки: виконує нескладні роботи на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з повним їх вимиканням від напруги оперативних перемикань у електромережі, ревізією трансформаторів, вимикачів, роз’єднувачів і приводів до них без розбирання конструктивних елементів. Обробляє, зрощує, ізолює і паяє проводи напругою понад 1000 В та інше.
П'ятиденний
4 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 4 розряду
4 розряду
Цех з ремонту та технічного обслуговування енергетичного обладнання Освіта: професійно-технічна, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування 3 розряду — не менше 1 року.
Обов'язки: обслуговування силових та освітлювальних електроустановок зі складними схемами виключення, електродвигунів, схем комунікацій та апаратури. Виконання робіт на закріплених електроустаткуваннях з повним їх відключенням від напруги та виконання оперативних перевимкнень в РУ мережах напругою до 1000В та вище.
П'ятиденний
5 Оператор споруд для видалення осаду Цех з технічного обслуговування та ремонту споруд Освіта: базова або неповна базова загальна середня, одержання професії безпосередньо на виробництві.
Обов'язки: обмивка всередені поверхонь фільтрувальних споруд без застосування миючих засобів, видалення шару подрібненого піску з поверхні фільтру, перемивка піщаної, завантаження фільтрів із застосуванням сепараторів та досипка піску до проектних позначок та інше.
П'ятиденний
6 Покрівельник рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів
4 розряду
Цех з технічного обслуговування та ремонту споруд Освіта: повна або базова загальна середня, професійно-технічна, підвищення кваліфікації, стаж роботи покрівельником рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів 3 розряду не менше 1 року.
Обов'язки: виконує роботи середньої складності під час улаштовування та ремонту рулонних покрівель і покрівель із штучних матеріалів.
П'ятиденний
7 Тракторист
4 розряду
Автотранспортний цех Освіта: професійно-технічна, наявність кваліфікаційного свідоцтва на право керування тракторами відповідної категорії. стаж роботи не менше 3 років.
Обов'язки: керування трактором з потужністю двигуна понад 44,1 до 73,5 кВт.
П'ятиденний
8 Майстер дільниці з ремонту обладнання Цех з ремонту та технічного обслуговування енергетичного обладнання) Освіта: повна вища за спеціальністю і стаж роботи за фахом не менше 1 року.
Обов'язки: організація виконання виробничих завдань по ремонту та обслуговуванні високовольтного обладнання напругою 6 кВ, електроустаткування та кабельних мереж 0,4-0,6 кВ та інше.
П'ятиденний
9 Електрогазозварник
5 розряду
Цех головних водогонів Освіта: професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації, підтвердження компетентності згідно з вимогами до професії електрогазозварника. Стаж роботи за професією електрогазозварника 4 розряду не менше 1 року.
Обов'язки: здійснює ручне, дугове і газове зварювання різної складності.
П'ятиденний
10 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт
3 розряду
Цех головних водогонів Освіта: повна загальна середня освіта або професійно-технічна освіта, стаж роботи за професією слюсаря аварійно-відновлювальних робіт 2 розряду - не менше 1 року.
Обов'язки: ремонт та обслуговування головних водогонів та внутрішньомайданчикових мереж. Конопатить, заливає свинцем або сірчистим сплавом розтруби труб малих діаметрів (до 300 мм). Ріже труби усіх діаметрів роликами, труборізами з ручним приводом. Виконує земляні роботи з установленням, забиванням і вийманням металевого шпунта та інше.
П'ятиденний
11 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт
4 розряду
Цех головних водогонів Освіта: професійно-технічна освіта, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря аварійне-відновлювальних робіт 3 розряду - не менше 1 року.
Обов'язки: ремонт та обслуговування головних водогонів та внутрішньомайданчикових мереж. Конопатить, заливає свинцем і різними замінниками розтруби труб діаметром понад 300 до 900 мм. Відключає окремі частини трубопроводів, випорожняє і наповнює їх з установленням повітряних клапанів для впускання і випускання повітря. Регулює роботу засувок на мережах і магістралях та інше.
П'ятиденний
12 Майстер дільниці котельної та теплових мереж Цех з ремонту та технічного обслуговування механічного обладнання Освіта: повна вища освіта, базова або неповна вища освіта відповідного напрямку підготовки і стаж роботи в даній галузі не менше 3-х років.
Обов'язки: здійснює технічне керівництво роботою експлуатаційного персоналу з безперебійного виробітку теплової енергії й роботу з виявлення, локалізації та ліквідації аварійних ситуацій; забезпечує раціональне використання котельного устаткування та інше.
П'ятиденний
Wildcard SSL