«Інфоксводоканал» роз'яснив, кому з лютого не треба буде платити за повірку водомірів

29 січня буде опублікований і набере чинності постанова Національної комісії регулювання сфери комунальних послуг. Зазначеним постановою для мешканців багатоквартирних будинків, що перебувають на прямих розрахунках з «Инфоксводоканалом», встановлено новий тариф, в складу якого включені витрати на повірку, ремонт і транспортування водомірів холодної води, розповів начальник планово-економічного відділу філії «Інфоксводоканал» Віктор Константинов. Споживачі оплачуватимуть послуги з постачання холодної води і водовідведення по тарифом 11 гривень 48 копійок з ПДВ.

Зміни тарифу стосуються тільки мешканців багатоквартирних будинків, які знаходяться на прямих розрахунках з водоканалом, їм же тепер повірка водомірів буде проводитися за рахунок постачальника послуг. Щоправда мова йде про водомерах, строк повірки яких настане після 29 січня.

Щоб не переплатити за вже спожиті до вступу нового тарифу куби, філія «Інфоксводоканал» рекомендує одеситам до кінця січня провести оплату всіх поточних нарахувань і виставлених рахунків. Під час оплати вказати останні показники водомірів, які разом з квитанцією банк передає водоканалу для обліку.

«Для того, щоб правильно оплатити поточні нарахування і в лютому отримати коректні рахунку, ми рекомендуємо нашим абонентам зробити оплату в банках, через термінали і через сайт «Інфоксводоканалу». Все це можна зробити без додаткових банківських комісій», – підкреслив начальник інформаційного центру підприємства Олександр Самбур.

Таким чином, заплативши за воду в найближчі дні – до кінця січня – споживачі не тільки виконають свої зобов'язання перед Инфоксводоканалом, але і зможуть заощадити сімейний бюджет від переплат.

Раніше несприятливою залишається ситуація в сфері оплати за спожиту воду. У січні за послуги водопостачання розрахувалися лише дві третини городян. А сума заборгованості одеситів перед водопостачальною організацією перевищила 140 мільйонів гривень. Поки підприємство продовжує безперебійно подавати воду абонентам. Однак, щоб не чекати закінчення запасу пально-мастильних матеріалів, реагентів та постачання електроенергії Інфоксводоканал посилив роботу з боржниками. До кожного будуть застосовані різного роду заходів, арешту майна та до обмеження послуг. Водоканал створив додаткові бригади «Кріт», які працюють навіть в негоду і відключають щодня десятки квартир у всіх районах міста.

Вчасно не оплачуючи послуги водокористування, – підкреслюють фахівці підприємства, недобросовісні платники ставлять під загрозу водопостачання всього міста.

Wildcard SSL