З 29 січня вступили в дію тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

29 січня 2016 року в Офіційному віснику України № 6 опублікована і набула чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (далі - НКРЭКП) від 26.11.2015 № 2868 про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), зареєстрованого Міністерством юстиції України від 11 січня 2016 р. № 24/28154.

Згідно п. 1.15 постанови для філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» встановлено тариф на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) 6,26 грн. за 1 м3 з ПДВ, тариф на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 5,22 грн. за 1 м3 з ПДВ. Всього в сумі – 11,48 грн. за 1м3 з ПДВ.

Зміни тарифу стосуються тільки споживачів в багатоквартирних будинках, які мають прямі договірні відносини з водоканалом.

В склад планових витрат на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) включені витрати, пов'язані з обслуговуванням споживачів, і витрати на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних приладів обліку холодної води, в тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування та опломбування.

Wildcard SSL