Нові рахунки від «Інфоксводоканалу»

У перших числах кожного місяця городяни традиційно отримують рахунки на оплату послуг водокористування. У тих рахунках, які призначені жителям багатоквартирних будинків, які перебувають на прямих розрахунках з водоканалом, в цьому місяці є особливість, — розповів начальник абонотдела управління «Водозбут» Вадим Куліш. 29 січня 2016 року набрав чинності новий тариф — 11 гривень 48 копійок. Тому споживачам з 1 січня по 28 січня плата нарахована за тарифом 10 гривень 296 копійок, а за 29, 30 і 31 січня нарахування зроблені за тарифом 11 гривень 48 копійок. Відповідно до нового тарифу, тепер, якщо термін повірки водоміра настане після 29 січня, абонентам більше немає необхідності телефонувати в водоканал і замовляти повірку, зроблено це буде за рахунок постачальника послуг. Такі витрати згідно вимогам закону включені до складу тарифу.

Для всіх інших категорій споживачів тариф залишився незмінним.

Однак, зазначив Вадим Куліш, незалежно від розміру тарифу, накопичувати борги не варто. Січневі рахунку необхідно сплатити до 20-го лютого. Споживачі повинні пам'ятати, що для безперебійного водопостачання, водоканал, у свою чергу, повинен своєчасно оплачувати електроенергію, реагенти та витратні матеріали для аварійних бригад.

За словами представника абонентської служби, нарахування за грудень досі так і не сплатили чверть одеситів. З-за цього заборгованість населення збільшилася на 5 мільйонів гривень і склала близько 145 мільйонів гривень. У зв'язку з цим водоканал опинився в складному фінансовому становищі і змушений шукати резерви, щоб не допустити перебоїв в подачі води.

Тому, абоненти, вчасно не розрахувалися з підприємством, вже 21 числа автоматично потрапляють у список боржників. А до них, за словами Вадима Куліша, будуть застосовані різного роду заходи — від судових позовів і до обмеження послуг.

Оплатити отримані рахунки можна будь-яким зручним абоненту способом і навіть без комісії: в терміналах «Приватбанку», відділеннях банків «Хрещатик» і «Ощадбанк», а також на сайті «Інфоксводоканалу».

Wildcard SSL