Філія «Інфоксводоканал» придбав унікальний георадар

Зазначений прилад виготовлений у Канаді світовим лідером у сфері виробництва георадарів, і призначений для пошуку підземних комунікацій будь-якого призначення (труби, інженерні мережі, лінії зв'язку, будівельні конструкції тощо).

Георадар являє собою компактну візок на колісній основі, обладнану надсучасною апаратурою і датчиками. Потужні сканери дозволяють проводити пошук комунікацій незалежно від типу поверхні на глибині до 8 метрів.

В першу чергу георадар буде використаний для посилення роботи з боржниками та боротьби з розкраданнями води. Тепер співробітники філії «Інфоксводоканал» у лічені хвилини зможуть знайти і відключити ретельно заховані незаконні врізки у водопровідні та каналізаційні мережі. Функціонал приладу також зможе визначити, де проходять мережі боржника, яким слід обмежити надання послуг.

Неоціненну допомогу використання георадара надасть співробітникам аварійних служб філії «Інфоксводоканал», яким часто доводиться проводити розкопки в найскладніших умовах. Тепер з допомогою сучасного обладнання можна буде точно визначити, де проходять водопровідні мережі, локалізувати місце аварії, і найголовніше – побачити і не пошкодити інші інженерні комунікації та лінії зв'язку, які також знаходяться під землею.

В даний час співробітники філії «Інфоксводоканал» закінчують налагоджувальні роботи і планують почати експлуатацію георадара вже в найближчі дні.

Wildcard SSL