Роз'яснення з питання нарахування субсидій абонентам філії «Інфоксводоканал»

Сьогодні ряд ЗМІ розмістили інформацію про те, що філія «Інфоксводоканал» не враховує у своїх квитанціях субсидії та абонентам надає завищені рахунки.

У зв'язку з чим, філія «Інфоксводоканал» вважає за необхідне роз'яснити порядок нарахувань за послуги водокористування одержувачам соціальної допомоги.

Абонентам здійснюються нарахування тільки відповідно до обсягу спожитих послуг або у випадках, визначених законодавством, згідно з середнім або нормативному водоспоживанню (наприклад, коли не встановлено водомір). У всіх рахунках «Інфоксводоканалу» вже не перший місяць зазначаються суми всіх видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та муніципальної допомоги. Кожен абонент, який отримує пільгу або субсидію, в рахунку філії «Інфоксводоканал» може побачити загальну суму всіх нарахувань, а також окремо – суму нарахованих пільг чи субсидій. Таким чином, абонент може спокійно здійснити оплату з урахуванням суми нарахованої допомоги. Для цього потрібно від суми загальних нарахувань відняти суму субсидії, яка очікується абоненту.

Більш того, фахівці філії «Інфоксводоканал» на неодноразових нарадах спільно з Департаментом праці та соціальної політики Одеської міської ради спільно відпрацьовували питання відображення в рахунках нарахувань соціальної допомоги.

Для наочного підтвердження докладаємо квитанцію за послуги водокористування.

Wildcard SSL