Половина одеситів не платить за воду вчасно

У перших числах кожного місяця городяни традиційно отримують рахунки за послуги водокористування. Відповідно до вимог законодавства та умов договорів, оплата за послуги водовідведення і водопостачання повинна проводитися щомісяця до 20 числа.

На жаль, не всі абоненти дисципліновані. Станом на 22 березня вчасно оплатили за спожиту воду тільки 55% одеситів. Інша частина абонентів повинна пам'ятати, що від них в першу чергу залежить надійність і безперебійність водопостачання, робота аварійних бригад. Адже заборгованість населення за спожиту воду досягла позначки в 150 мільйонів гривень. При цьому, гірше всіх оплачують мешканці Київського району міста Одеса.

Якщо абонент свідомо не хоче платити, до нього будуть застосовуватися заходи впливу – від судових позовів і до обмеження послуг. Крім того, проти злісних порушників найближчим часом почне працювати унікальний для Одеси канадський георадар. З його допомогою фахівці в лічені хвилини зможуть визначити місцезнаходження будь-яких мереж на глибині до 8 метрів. Поза законом підключитися до комунікацій більше не вийде.

Оплачувати послуги зручно через термінали і каси Приватбанку«, де всі операції відбуваються у режимі онлайн, а також через банки-партнери – «Хрещатик», «Ощадбанк». По всім зазначеним банкам, а також на сайті підприємства оплата буде проходити без комісії – замість абонента її заплатить сам «Інфоксводоканал».

Wildcard SSL