«Інфоксводоканал» почав модернізацію ВОС «Дністер»

«Інфоксводоканал» розпочав реалізацію проекту по заміні насосного обладнання на водоочисної станції «Дністер». З цієї метою було закуплено сучасне австрійське насосне обладнання.

Частина встановленого на водоочисної станції «Дністер» обладнання морально і фізично застаріла. Тому питання модернізації станції «Дністер» для філії «Інфоксводоканал» є пріоритетним. Не так давно «Інфоксводоканал» проводив роботи по модернізації лабораторії та реконструкції швидких фільтрів на станції «Дністер». А зараз приступили до заміни насосів, які не оновлювалися з 70-х років. Найближчим часом нові насоси вже незабаром займуть свої місця на станції.

Установка нового обладнання, зазначає інженер ВОС «Дністер» Євген Клименко, зменшить витрати на його обслуговування і ремонт. Володіючи великою продуктивністю і енергоефективністю, один австрійський насос здатний замінити кілька старих. Так, система водоводів така, що потрібно подолати підйом близько 90 метрів. Оскільки в 1970-е не було насосів, здатних при такій продуктивності розвивати достатній напір, то були змонтовані групи насосів, які працюють послідовно. Тепер замість двох насосів, буде працювати один насос. І це дає економію електроенергії, зазначив Євген Клименко.

Для того, щоб подавати воду в Одесу з допомогою нових енергоефективних насосів підприємство планує витратити близько 26 млн. грн.

Австрійські насоси – не єдине обладнання, придбане підприємством для станції «Дністер». Паралельно «Інфоксводоканал» починає реконструкцію хлораторних. Вартість цих робіт становить близько 20 млн. грн. Це дозволить підвищити надійність знезаражування питної води і безпеку навколишнього середовища.

Однак, реалізація всіх цих планів залежить від своєчасної оплати споживачами послуг. Адже при наявності боргів, підприємство всі сили направляє на підтримку своєї працездатності і безперебійність водопостачання.

Нагадаємо, раніше «Інфоксводоканал» перевів всі водонасосні станції Одеси на нову технологію знезараження води з допомогою безпечного гіпохлориту натрію.

Wildcard SSL