«Інфоксводоканал» подав у суд на 5 тисяч злісних неплатників

До 20 квітня одесити зобов'язані оплатити послуги водокористування і водовідведення, спожиті у березні. Філія «Інфоксводоканал» жалем констатує – отримані рахунки оплатили тільки 20% абонентів. Найбільш недисципліновані споживачі послуг – в Київському та Суворовському районах.

До закінчення терміну залишилося всього тиждень. Фахівці підприємства нагадують споживачам: згідно вимог договорів та законодавства оплатити послуги необхідно до 20 квітня. Несвоєчасна оплата негативно позначається на роботі підприємства, що в свою чергу може спричинити перебої у постачанні води в будинки одеситів. Так, за словами директора юридичного департаменту «Інфоксводоканалу» Юрія Турчанінова, лише за електроенергію, витрачену водоканалом на транспортування води щомісяця підприємство сплачує понад 20 мільйонів гривень, не кажучи вже про закупівлю паливно-мастильних матеріалів, реактивів і інших комплектуючих. Також фахівці «Інфоксводоканалу» занепокоєні зростанням заборгованістю – на сьогодні вона складає понад 180 мільйонів гривень. З них 148 мільйонів – борги фізичних осіб.

Крім абсолютно реальної перспективи обмеження послуг водовідведення, «Інфоксводоканал» попереджає про максимальному посиленні претензійної роботи. Співробітники підприємства розповідають – зараз більше 5 тисяч матеріалів по боржникам знаходиться в роботі юридичної департаменту «Інфоксводоканалу», з них 3 тисячі – в органах державної виконавчої служби на примусове виконання. Дана процедура тягне за собою накладення арешту на все рухоме та нерухоме майно з подальшою його реалізацією, накладення заборони на виїзд за кордон, і також додаткові витрати, пов'язані зі сплатою судового збору, який на сьогоднішній день складає 689 гривень, плюс 10% виконавчого збору, який стягується з боржника, підкреслив Юрій Турчанінов.

«Інфоксводоканал» нагадує – підприємство завжди готове піти назустріч абоненту, який опинився в складних життєвих обставин і не може своєчасно і в повному обсязі оплачувати спожиті послуги. Завжди можна звернутися із заявою про розстрочення сплати боргових зобов'язань. На сьогоднішній день всі подібні заяви задоволені, зазначив директор юридичного департаменту.

«Інфоксводоканал» переконливо просить споживачів не відкладати платежі за воду, а терміново сплатити до 20 числа поточного місяця. Дотримання такого правила буде гарантувати наявність води у кожному будинку та відсутність проблем у взаєминах з водоканалом. Адже вода – єдина комунальна послуга, без якої людина не зможе обійтися.

Wildcard SSL