Мешканці приватного сектору Одеси заборгували 10 мільйонів гривень за воду

Третина жителів міста досі не сплатили рахунки за послуги, надані філією «Інфоксводоканал» у квітні. Загальна сума боргу перед підприємством становить понад 145 мільйонів гривень. Із них понад 10 мільйонів — борги мешканців приватного сектора.

Обмеження подачі води в межах санітарних норм — це крайня міра впливу на неплатників. До неї в «Инфоксводоканале» вдаються, коли всі етапи діалогу з боржником пройдені. На цей раз, вона торкнулася абонента, який проживає по вулиці Демченко - у приватному секторі Київського району міста. Не оплачуючи водокористування більше шести місяців, він заборгував водоканалу близько п'яти тисяч гривень. Тому бригада знижує тиск у трубі, що веде до будинку.

Як розповів начальник відділу по роботі з приватним сектором філії «Інфоксводоканал» Андрій Руснак, при проведенні робіт також було виявлено, що абонент незаконно підключений до послуги водовідведення, тому каналізаційний enter був затампонирован. Тепер, щоб мати можливість знову користуватися водою, абоненту необхідно повністю погасити наявну заборгованість.

Інакше йдуть справи з водовідведенням. Так як врізання в каналізацію була незаконною, власнику будинку потрібно спочатку укласти тимчасовий договір, а потім підготувати проектно-технічну документацію. На це дається місяць. В іншому випадку — йому відмовлять у наданні послуг. Після чого можна офіційно користуватися послугами як водопостачання, так і водовідведення.

За словами Андрія Руснака, боротися з незаконними врізками у систему співробітникам підприємства тепер набагато легше. Їм допомагає закуплена «Инфоксводоканалом» дорога новинка під назвою георадар, яка допомагає щотижня виявляти до 40 незаконних підключень до систем водопостачання і каналізації.

«Інфоксводоканал» нагадує про необхідність оплачувати послуги щомісяця до 20-го числа. Дотримання цього правила вбереже від проблем у взаємовідносинах з підприємством і стане гарантією наявності води у кожному будинку.

Wildcard SSL