«Інфоксводоканал»: сучасні технології проти неплатників

Співробітники філії «Інфоксводоканал» проводять активну роботу з недобросовісними споживачами – боржниками, а також тими, хто незаконно підключається до мереж водопостачання та водовідведення. Для виявлення місць несанкціонованих врізок, на підприємстві використовують унікальну новинку – георадар.

У філії «Інфоксводоканал» це технічне диво канадського виробництва, призначений для пошуку підземних пустот і комунікацій будь-якого типу, з'явилося зовсім недавно. Прилад обладнаний спеціальними датчиками і потужним сканером, інформація з якого виводиться на екран. Унікальність приладу полягає в тому, що він дозволяє знаходити підземні врізки, робить об'ємне сканування грунту і показує комунікації, які знаходяться під землею. Крім того, в залежності від настроюється частоти і режимів роботи приладу, він визначає мережі на глибині до 8 метрів, і це незалежно від типу грунту, розповів відповідальний виконавець по роботі геоінформаційної системи філії «Інфоксводоканал» Богдан Зозуля.

Так, за даними працівників водоканалу, один з будинків по вулиці Юхима Геллера незаконно підключений до системи водовідведення. Цю інформацію перевірили за допомогою георадара. Тепер власнику будинку доведеться сплатити штрафні санкції та донарахування за весь період незаконного користування, що значно дорожче, ніж платити за договором. Крім цього, необхідно буде оформити проектно-технічну документацію. В іншому випадку до роботи приступити екскаватор, і будинок недобросовісного споживача буде відключений від послуг «Інфоксводоканалу».

Використовується георадар і при виявленні комунікацій злісних неплатників. На вулиці Тінистій абонент заборгував підприємству близько 14 тисяч гривень. З допомогою георадара визначається точка глухий врізання в систему водовідведення. Вона знаходиться під землею і доступ до неї ускладнений через відсутність колодязя. Інформація передається технічним службам, які вироблять відключення. За словами Богдана Зозулі, з появою на підприємстві георадара, впливати на злісних неплатників та виявляти незаконні врізки до системи водопостачання і водовідведення стало набагато легше. Однак, сфера застосування приладу – набагато ширше. Його можна використовувати в роботі ремонтно-відновлювальних бригад філії «Инофксводоканал». Під час розкопок, щоб не пошкодити кабелі зв'язку, газові труби та інші комунікації буде використовуватися георадар.

У філії «Інфоксводоканал» нагадують, щоб повною мірою користуватися послугами, які надає підприємство, споживачам необхідно виконувати свої зобов'язання перед компанією – не накопичувати борги і оплачувати рахунки за воду щомісяця, до двадцятого числа.

Wildcard SSL