Боржники за воду можуть скористатися муніципальної допомогою

Кожному абоненту ще в першій декаді вересня були рознесені квитанції за спожиту у серпні воду. Всі отримані рахунки за серпень згідно нормативним вимогам і умовам договорів повинні оплачуватися не пізніше 20 вересня.

Однак станом на 20.09.2016 спожиті послуги водокористування сплатили трохи більше 40% одеситів. Найгірше сплачують за воду жителі Київського та Суворовського районів міста.

При цьому загальна заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення наблизилася до позначки 140 млн. грн. Ці кошти могли піти на оплату електроенергії та модернізацію підприємства.

«Інфоксводоканал» звертається до абонентів з проханням сплатити до 28 вересня за раніше спожиті послуги.

Адже від своєчасних платежів залежить робота всіх підрозділів водоканалу, в першу чергу – з очищення та транспортування води, аварійних служб. Більш того, підприємство зобов'язане своєчасно розраховуватися за своїми зобов'язаннями за реагенти для очищення води та енергоресурси. Сам цей процес дуже трудо - та енергомісткий. Враховуючи ще й необхідність транспортування води з Біляївки до Одеси на відстань 40 км, близько 30 мільйонів гривень щомісяця підприємство витрачає тільки на оплату електроенергії.

Водоканал c розумінням відноситься до ситуації, коли абоненти не можуть повністю і своєчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення. Тому рекомендує громадянам оформляти субсидії. В першу чергу, це потрібно самим споживачам, так як дозволить полегшити навантаження на сімейний бюджет в опалювальний сезон і не збільшувати боргові зобов'язання. При цьому, процедура оформлення субсидії сьогодні істотно спрощена. Для цього достатньо подати в управління соціального захисту за місцем реєстрації лише два документи – заяву та декларацію. Там же можна отримати відповідні консультації.

Слід також пам'ятати, що при зверненні в управління соцзахисту міста Одеси за оформленням субсидій передбачена можливість отримання адресної муніципальної допомоги на погашення заборгованості по оплату комунальних послуг в сумі до 2500 грн.

Філія «Інфоксводоканал» рекомендує всім споживачам у разі фінансових труднощів не відтягувати час і занурюватися в боргову яму, а скористатися субсидіями і муніципальної адресною допомогою.

У свою чергу, «Інфоксводоканал» готовий надати кожному абоненту, який накопичив борги за воду, договір розстрочки на осінньо-зимовий період. При дотриманні всіх умов договору реструктуризації боргу до таких абонентам не будуть застосовуватися заходи щодо стягнення заборгованості та обмеження послуг до моменту погашення боргів.

Wildcard SSL