Більше 10 автомобілів боржників за воду були заарештовані в Одесі

До 20 жовтня одесити повинні були сплатити за спожиту у вересні воду. Філія «Інфоксводоканал» провів аналіз і визначив, що отримані рахунки вчасно сплатили лише близько 60% абонентів. Решта 40% абонентів систематично не поспішають виконувати свої зобов'язання, занурюючи таким чином водоканал в мільйонні борги за енергоносії, реагенти та паливно-мастильні матеріали. А це загрожує збоями у роботі аварійних служб і загрожує наявності води в наших кранах. До речі, найбільш недисциплінованих споживачів послуг в цей раз виявилося більше в Малиновському та Суворовському районах Одеси.

Тому, щоб не допустити перебоїв у постачанні води в будинки одеситів «Інфоксводоканал» з 21 жовтня взяв під персональний контроль погашення боргів кожним боржником. У випадку не надходження оплат до 28 числа поточного місяця до неплатників будуть прийняті заходи по стягнення боргів в рамках правового поля.

Крім бригад «Крота» активізував свою роботу юридичний департамент «Інфоксводоканалу». Юристи підприємства повідомили, що на сьогоднішній день на розгляді в судах знаходиться 3808 справ, а в органах державної виконавчої служби на примусове стягнення 2463 матеріалу. Співробітники водоканалу проводять спільні рейди з державними виконавцями щодо стягнення заборгованості з неплатників за спожиту воду.

При небажанні абонента виконати рішення суду і погасити заборгованість виконавча служба проводить опис майна і накладає на нього арешт з можливістю подальшої реалізації на електронних торгах.

За останніми даними, на сьогоднішній день вже було заарештовано більше 10 автомобілів боржників і близько 100 одиниць побутової техніки. Причому, в кількох випадках автомобілі неплатників зупинялися співробітниками поліції в самий невідповідний момент, наприклад, під час виїзду за кордон на відпочинок. Для подальшого користування транспортним засобом їх власникам належало пройти процедуру погашення всіх боргів, оплату судових зборів.

Юристи водоканалу звертають увагу, що не варто доводити ситуацію до суду, оскільки крім погашення всієї суми боргу неплатник має сплатити судовий та виконавчий збір, а це значно більше, ніж сам платіж за воду.

Wildcard SSL