«Інфоксводоканал» готовий надати розстрочку боржникам за воду на осінньо-зимовий період

Борг населення за послуги водопостачання та водовідведення досяг критичної позначки – близько 140 мільйонів гривень. Подібна заборгованість ускладнює водоканалом оплату електроенергії, закупівлю реагентів та паливно-мастильних матеріалів, проведення поточних планових і аварійних ремонтних робіт.

«Інфоксводоканал» з розумінням ставиться до ситуації, коли абоненти не можуть повністю і вчасно оплачувати комунальні послуги і водопостачання та водовідведення.

Однак, у разі виникнення фінансових труднощів головне – не відтягувати час і занурюватися в боргову яму, а скористатися субсидіями і муніципальної адресної допомогою в сумі до 2500 грн. на погашення комунальних боргів. Для цього необхідно звернутися в управління соціального захисту за місцем реєстрації.

У свою чергу, «Інфоксводоканал» готовий надати кожному абоненту, який накопичив борги за воду, договір розстрочки на осінньо-зимовий період. При дотриманні всіх умов договору реструктуризації боргу до таких абонентам не будуть застосовуватися заходи щодо стягнення заборгованості та обмеження послуг до моменту погашення боргів. Договір розстрочки можна оформити в абонентському відділі підприємства за місцем проживання.

«Інфоксводоканал» нагадує – за спожиті послуги треба вчасно платити, інакше підприємство має право обмежити їх надання.

Wildcard SSL