«ІНФОКСВОДОКАНАЛ» ПРОВОДИТЬ РЕКОНСТРУКЦІЮ ВОДООЧИСНОЇ СТАНЦІЇ «ДНІСТЕР»

«Інфоксводоканал» продовжує реалізацію інвестиційної програми модернізації потужностей підприємства. На цей раз обладнання та комунікації оновлюють на станції «Дністер».

В рамках великомасштабного проекту реконструкції на водоочисної станції «Дністер» філія «Инфоскводоканал» планує обладнати хлораторные німецьким обладнанням Aldos. Підприємству це обійдеться в суму 19,3 млн. грн., в поточному році в хлораторних вже проведені роботи на суму понад 1 млн. грн.

Крім цього, на ВОС «Дністер» співробітники «Інфоксводоканалу» вже встановили 2 нових австрійських насоса фірми Andritz, електродвигуни та супутнє обладнання на суму 22 млн. грн. Повністю змінюють електрощити на нові, українського виробництва. Нововведення дозволяють економити до 35% електроенергії.

Крім того, на підприємстві повним ходом йде реалізація проекту по заміні ліній зовнішнього енергопостачання станції «Дністер» — старі кабелі, щоб не було збоїв у роботі станції, замінюють на сучасні. Всього проклали 4.5 кілометра броньованого кабелю.

Директор філії «Інфоксводоканал» Ігор Лисенко наголосив, що така масштабна модернізація водоочисної станції «Дністер» проводиться вперше і спрямована насамперед на те, щоб забезпечити її безперебійну роботу за будь-яких погодних умовах і при будь-яких обставин. Реконструкція хлораторних і закупівля європейського обладнання дозволить ще більше підвищити якість очищення та знезараження води, а також знизити витрати на енергоспоживання.

«Все це робиться насамперед для наших споживачів. Це величезна відповідальність, адже нашу воду п'ють більше мільйона жителів Одеси і передмістя. І ми завжди повинні бути впевнені в надійності та якості надання послуг», зазначив Ігор Лисенко.

Однак у підприємства є і зустрічна прохання до своїм абонентам — вчасно оплачувати за спожиту воду. оплачувати вчасно за спожиту воду.

Wildcard SSL