«Інфоксводоканал» заохочує сумлінних платників

2016 рік приніс одеситам безліч хороших новин і нововведень. Так, філія «Інфоксводоканал» перевів усі свої насосні станції на нову технологію знезараження води. Одеса — одне з перших міст в Україні, який позбавився від рідкого хлору і перейшов на безпечний гіпохлорит натрію. Крім того, почалася масштабна модернізація водоочисної станції «Дністер». Водоканал провів ряд заходів по встановлення енергозберігаючого обладнання для зменшення енерговитрат на очищення та постачання води одеситам.

Однак основна проблема, яка турбує підприємство — зростаючі борги одеситів за воду. У грудні їх накопичилося вже близько 124 мільйонів гривень. Крім цього, половина одеситів не платять вчасно (до 20 числа), як це передбачено договором. Це не завжди дозволяє водоканалу своєчасно розраховуватися за своїми зобов'язаннями і проводити подальшу модернізацію. У зв'язку з цим, водоканал закликає всіх абонентів грудні погасити борги за воду, адже як говорить народна мудрість, як зустрінеш новий рік, так його і проведеш.

У свою чергу, філія «Інфоксводоканал» має намір заохотити своїх найбільш сумлінних абонентів і оголошує проведення акції « Новий рік — без боргів». Дана акція проводиться вперше і спільно з партнером — інформаційним агентством «медіа Центр». Планується залучити близько півтисячі абонентів, які встигнуть до кінця 2016 року погасити борги за спожиту воду. Крім них у розіграші автоматично будуть брати участь ті абоненти, які протягом року оплачували рахунки вчасно — не пізніше 20 числа.

Переможці отримають безкоштовну передплату на газету «Одесская жизнь».

У свою чергу, редактор газети «Одесская жизнь» Сергій Соколов підкреслив соціальну значимість проведеної акції і зазначив, що «Інфоксводоканал» – одна з тих комунальних структур, яка працює системно зі своїми споживачами і абонентами. І єдине підприємство, яке вирішило заохотити сумлінних платників.

Підсумки акції будуть підведені в січні, результати будуть опубліковані на сайтах «Інфоксводоканалу» і «Одеської життя».

Wildcard SSL