Дитячий оздоровчий табір «Інфоксводоканалу» «Юний романтик» визнано одним із кращих в Україні

Федерація профспілок України за підсумками Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року нагородила дитячий оздоровчий табір філії «Інфоксводоканал» «Юний романтик» Почесною грамотою у номінації «Кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей».

Відомчий табір розташований в Одесі на 13-й станції Великого Фонтану і відомий не тільки в нашому місті, але й далеко за його межами. У цьому годунабраться сил та оздоровитися тут вдалося майже тисячі школярам.

Вдале приморське розташування, різноманітна розважальна програма і уважні вожаті зробили табір популярним у дітлахів з усього одеського регіону і навіть з Києва.

«Крім дітей працівників житлово-комунальних організацій, у нас оздоровлювалися діти учасників АТО і всіх бажаючих одеситів», зазначила голова профспілкової організації філії «Інфоксводоканал» Анна Борисова.

Незважаючи на те, що подібні заклади багато років знищувалися, цей табір, що існує більше 60 років, «Інфоксводоканалу» вдалося зберегти та примножити.

В «Юному романтиці» є все, що можна побажати для відпочинку: море, басейн, бібліотека, спортивні майданчики, сцена для проведення концертів і різних конкурсів. А в цьому році побудовані футбольна та баскетбольна площадки з європейським покриттям, встановлено сучасне обладнання на кухні.

До речі, харчування в таборі було п'ятиразове, збалансоване, яке враховувало всі потреби зростаючого організму.

Тут все зроблено для відпочинку дітей - спортивні ігри, гуртки, секції, дискотеки, конкурси, регулярні екскурсії в міські музеї. Вихователі жартують – дуже рідко діти взагалі перебували у своїх будиночках – постійно на свіжому повітрі, грали, спілкувалися між собою. Адже цього так не вистачає в нашому повсякденному житті, наповненою суєтою і проблемами.

«Наш табір знає вся Україна. З упевненістю можемо констатувати, що культурно-масова робота та харчування у нас дійсно одні з кращих для дітей», зазначила Ганна Борисова.

Висока оцінка табору в результаті відомчих і профспілкових перевірок — прекрасний стимул працювати в наступному році. Але головне для адміністрації дитячого табору та філії «Інфоксводоканал» - бачити щасливі обличчя дітей, які зустріли новий навчальний рік відпочивши і оздоровившимися.

Wildcard SSL