50 тисяч одеситів отримали субсидії на воду

Філія «Інфоксводоканал» інформує, що за спожиту в грудні воду сплатили трохи більше 40% абонентів. Зробити це одесити повинні були ще до 20 січня. Решта 60% абонентів не поспішають виконувати свої зобов'язання, занурюючи таким чином водоканал в мільйонні борги за енергоносії, реагенти та паливно-мастильні матеріали. А це загрожує збоями в роботі аварійних служб і загрожує наявності води в наших кранах. До речі, найбільш недисциплінованих споживачів послуг в цей раз виявилося більше в Київському та Суворовському районах Одеси.

Щоб не допустити перебоїв у роботі підприємства, «Інфоксводоканал» просить абонентів найкоротші терміни виконати свої зобов'язання і оплатити спожиті послуги. У випадку не надходження оплат до 28 числа поточного місяця до неплатників будуть вжиті заходи зі стягнення боргів в рамках правового поля.

Більше того, до 2017 року в складі «Інфоксводоканалу» створена спеціальна служба, яка займається обмеженнями і відключеннями боржників. Вона виїжджає на адресу у всіх випадках, коли після попередження абонента про заборгованість оплата не надійшла. В такому випадку, допомогти уникнути відключення зможе тільки квитанція про сплату боргу.

Слід зазначити, що «Інфоксводоканал» з розумінням ставиться до ситуації, коли абоненти не можуть повністю і своєчасно оплачувати послуги водопостачання і водовідведення. Тому настійно рекомендує жителям міста Одеси та особливо Одеської області оформляти субсидії. В насамперед, це потрібно самим споживачам, так як дозволить полегшити навантаження на сімейний бюджет в опалювальний сезон і не збільшувати боргові зобов'язання. Процедура оформлення субсидії сьогодні суттєво спрощено - достатньо подати в управління соціального захисту за місцем реєстрації всього лише два документи - заяву та декларацію. Там же можна отримати відповідні консультації.

«Інфоксводоканал» рекомендує одеситам не піддаватися на різного роду міфи та історії, що пропагують відмову від субсидій. На сьогоднішній день вже близько 50000 абонентів «Інфоксводоканалу» оформили та отримують субсидію на оплату комунальних послуг. Для прикладу: середнє нарахування за водокористування в Одесі склало близько 109 гривень, при цьому середній розмір отриманої субсидії на водокористування склав більше 70 гривень. Як видно держава компенсує одержувачу субсидії більше 2/3 нарахування.

Слід також пам'ятати, що при зверненні в управління соцзахисту міста Одеси за оформленням субсидій передбачена можливість отримання адресної муніципальної допомоги на погашення заборгованості по оплату комунальних послуг в сумі до 2500 грн.

Філія «Інфоксводоканал» рекомендує всім споживачам у разі фінансових труднощів не відтягувати час і занурюватися в боргову яму, а скористатися субсидіями і муніципальної адресною допомогою.

Wildcard SSL