«Інфоксводоканал» встановлює енергозберігаюче обладнання

Філія «Інфоксводоканал» інвестував десятки мільйонів гривень в енергоефективність. Економічні насоси великої потужності, сучасні трансформаторні підстанції, енергозберігаючі електродвигуни та супутнє обладнання встановлюються на багатьох об'єктах підприємства.

Так, на території Спецавтохозяйства філії «Інфоксводоканал» нещодавно встановлена нова трансформаторна підстанція потужністю 250 кВт, яка здатна повністю задовольнити енергопотреби транспортної служби підприємства. Вона дозволить забезпечити надійність енергопостачання аварійної та диспетчерської служб, а значить, транспорт ремонтних бригад буде завжди готовий виїхати на виклик - не залежно від часу доби і погодних умов. До того ж нова система електропостачання допоможе економити до 10 відсотків витрат.

Планова заміна обладнання проводиться на всіх об'єктах підприємства. Так, на водоочисній станції «Дністер» раніше встановили австрійський насос фірми Andritz. Переоснастили також і насосні станції міста, на яких запровадили автоматизовану систему регулювання електричної частини насосного обладнання. Тепер при мінімальному розборі води (наприклад, у нічний час) насоси працюють з невеликою потужністю. В цілому по підприємству нововведення дозволяють економити до 25% електроенергії.

У модернізацію та переоснащення підприємства сучасним обладнанням «Інфоксводоканал» інвестує чималі кошти.

При цьому, абонентам слід пам'ятати, що сплачуючи за спожиту воду, вони вносять свій внесок в підвищення якості наданих підприємством послуг.

Wildcard SSL