З початку року «Інфоксводоканал» обмежив більше 100 неплатників

Одесити продовжують накопичувати заборгованість за послуги водокористування. Тільки за грудень з «Инфоксводоканалом» не розрахувалися близько третини абонентів. Проведений аналіз показує, що як правило, не сплачують за спожиті послуги одні і ті ж абоненти.

Тепер на підприємстві з'явилися більш потужні важелі впливу на системних неплатників: коли всі можливості домовитися про погашення боргу вичерпані, такими абонентами починає займатися нова Служба з обмеженням боржників. Її завдання – виявити необхідні комунікації та обмежити будинок боржника від надання послуг. Оснащені необхідною технікою, бригади нової служби з початку року вже обмежили надання послуг близько 110 боржникам.

У випадках, коли абонент сховав колодязі або комунікації від обмеження або має місце несанкціоноване врізання в трубопровід, на допомогу працівникам водоканалу приходить сучасний канадський георадар. Він сканує грунт і дозволяє виявити будь-які мережі та комунікації на глибині до 8 м.

Проте, обмеження в наданні послуг водопостачання і водовідведення – це крайня міра впливу на неплатників. На неї в «Инфоксводоканале» ідуть, коли всі етапи діалогу з боржником пройдені, а він так і не оплатив послуги водокористування.

Так, абонент, який проживає по вулиці Геллера, у списку неплатників числиться досить давно. У минулому році працівники підприємства опломбували введення в будинок, проте пломба була зірвана і забір води продовжився не санкціоновано. На сьогоднішній день борг абонента перед підприємством становить близько восьми тисяч гривень. Остання спроба достукатися до абонента також виявилася невдалою, тому було прийнято рішення обмежити. З допомогою георадара співробітники «Інфоксводоканалу» розрахували точне місце для розкопки екскаватором і водопостачання будинку незаконного водокористувача було обмежено.

Філія «Інфоксводоканал» з розумінням ставиться до кожного абонента і нагадує, що від споживачів потрібно мала – вчасно, до 20 числа кожного місяця оплачувати послуги водокористування. У разі накопичення боргу важливо зберігати діалог з підприємством, адже уникнути навіть таких заходів впливу можна, пред'явивши квитанцію про сплату заборгованості.

Wildcard SSL