«Інфоксводоканал» першим з водоканалів країни і підприємств Одеської області придбав унікальний екскаватор

Крім модернізації виробничих потужностей, у філії «Інфоксводоканал» серйозно взялися за оновлення автопарку підприємства. Одне з останніх придбань – сучасний екскаватор британської компанії JCB. Його можливості та переваги фахівці вже встигли оцінити на практиці, зокрема, при ліквідації прориву водопровідної мережі на перехресті вулиць Запорізької та Прохорівській. Комунікації тут проходять на глибині близько шести метрів, що істотно ускладнює роботу. Щоб фахівці змогли ліквідувати течу в найкоротші терміни, їм на допомогу було відправлено сучасний екскаватор. Він володіє відмінною маневреністю і прохідністю, що дозволяє використовувати його як в місті, так і в умовах бездоріжжя. Як зазначив старший механік спецавтохозяйства філії «Інфоксводоканал» Олег Лук'янович, екскаватор може їхати боком, у нього краще выворачиваемость, крім цього ківш управляється за допомогою гідравліки, тобто може захопити велику територію і працювати на більшій глибині, ніж техніка, яка була в автогосподарстві підприємства раніше.

Даний екскаватор вартістю 2,7 млн. грн. є найефективнішим агрегатом фірми JCB 5 серії з найбільш високою продуктивністю, більш того, він не має аналогів. «Інфоксводоканал» придбав його першим серед водоканалів України в Одеській області. При цьому незаперечним перевагою використання сучасної техніки є можливість економити до 30% ПММ при істотному скороченні часу проведення ремонтно-відновлювальних робіт, сказав заступник директора філії «Інфоксводоканал» Олег Клепацький.

Оновлення автопарку – невід'ємна частина інвестиційної програми підприємства. Адже сучасне обладнання та техніка дозволяють виконувати роботи більш оперативно і якісно. Тільки за минулий рік водоканал придбав кілька екскаваторів, каналопромывочную машину і маніпулятор.

Також на підприємстві планують закупити великовантажні машини для вивезення ґрунту, що залишився після проведення розкопок. Враховуючи завантаженість одеських вулиць, виграють від такого придбання все. Однак, реалізація намічених планів, наголошують на підприємстві, не можлива без активного участі споживачів. Від абонентів потрібно лише одне – вчасно оплачувати рахунки за водокористування.

Wildcard SSL