Філія «Інфоксводоканал» інформує

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» філія «Інфоксводоканал» інформує про наступне.

Постановою Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП), №1141 від 16.06.2016 р. встановлені тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс», що діють з 02 серпня 2016 року. Вказані тарифи розраховані з урахуванням рівня цін і тарифів на матеріальні ресурси, мінімальної заробітної плати, ставок податків і зборів, орендної плати, тощо, станом на початок 2016 року.

На протязі дії тарифів відбулося зменшення обсягів реалізації води, сталося підвищення цін і тарифів на реагенти, електроенергію, паливо-мастильні матеріали, збільшився норматив плати за спеціальне використання поверхневих вод, зросла ставка екологічного податку. З 1 січня 2017 року відбулося значне зростання мінімальної заробітної плати (з 1600 грн. до 3200 грн.), що призвело до зростання відповідних витрат на оплату праці та єдиного соціального внеску, зростання вартості ремонтних робіт та послуг, які надаються підприємству іншими сторонніми організаціями (підкачка холодної води, охоронні послуги, обслуговування устаткування, тощо).

З метою приведення чинних тарифів до економічно обґрунтованого рівня, здійснення реконструкції водопровідних та каналізаційних мереж, які знаходяться в незадовільному стані, що забезпечить належно та якісне надання послуг споживачам, відповідно до пункту 4.2. розділу IV Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженою Постановою НКРЕКП від 24.03.2016 року №324, ТОВ «Інфокс» надав до НКРЕКП заяву та відповідні розрахункові матеріали на встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення листом від 16.03.2017 року №4.

Проект тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та їх структура

Wildcard SSL