В Одеській області комунальне підприємство сільської ради реалізовувало споживачам викрадену воду

Філія «Інфоксводоканал» відзначає, що останнім часом в Одесі та області почастішали випадки розкрадання води. І якщо раніше це основному стосувалося споживачів-фізичних осіб, то зараз такі факти зустрічаються і у відношенні юридичних осіб. Більше того, до таких недобросовісним споживачам почали приєднуватися і підприємства житлово-комунального господарства тих населених пунктів, які за оптовими пільговими тарифами купують воду в «Инфоксводоканале» і реалізують її своїм споживачам.

Так, днями, службою безпеки філії «Інфоксводоканал» під час відпрацювання оперативної інформації про можливі зловживання, був розкритий факт розкрадання води з боку комунального підприємства «Кришталь» Калаглиевского сільської ради Овідіопольського району. Посадові особи вказаного підприємства несанкціоновано втрутилися в роботу водоміра і з допомогою магніту зупинили облік споживаної води. При це, щомісяця вони звітували і оплачували «Інфоксводоканалу» за нібито спожиті 1330 куб. метрів в місяць, а фактично безоблікового використовували 860 куб. метрів на добу (25800 куб. метрів в місяць!!!). Найцікавіше, що всю незаконно отриману та несплачену воду КП «Кришталь» могло спокійно продавати своїм абонентам. А «Інфоксводоканал» при цьому ніс втрати і витрати на очищення, поставку води.

Співробітники «Інфоксводоканалу» зафіксували всі порушення, склали акт і передали матеріали в правоохоронні органи. Посадові особи комунального підприємства «Кришталь» Калаглиевского сільської ради будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за ознаками злочинів, передбачених ст. 191, 367, 368 Кримінального кодексу України.

У свою чергу, «Інфоксводоканал» вкрай не рекомендує своїм абонентам вестися на спокусливі пропозиції та різних оголошення умільців «скрутити показання водомірів». Адже спроба незаконно заощадити призведе до негативних для абонента наслідків.

В даний час в Одесі та області створені численні мобільні групи «Інфоксводоканалу», які проведуть масову перевірку всіх водомірів на предмет втручання в їх роботу. У всіх випадках виявлення скручування показань або іншого втручання в роботу водомірів будуть проведені донарахування за весь іскова період, а це суми — чималі. А особливо резонансних випадках (як з КП «Кришталь») матеріали будуть передаватися в правоохоронні органи.

Підприємство вже має і проводить перевірку інформації про можливі розкрадання води на суму не менше 500 тис. грн., ще близько 10 комунальними підприємствами населених пунктів Одеської області.

«Інфоксводоканал» настійно закликає жителів Одеси та Одеської області не вестися на хитрощі і пропозиції нечесних ділків, а проявити свідомість і добросовісність у відносинах з водоканалом. Адже, спробувавши заощадити на воді незаконними методами, у результаті доведеться заплатити ще більше.

Wildcard SSL