На базі «Інфоксводоканалу» провели Всеукраїнський семінар тренінг з безпечного виконання робіт в замкнутому просторі

28 квітня в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці. Напередодні в Одесі на базі філії «Інфоксводоканал» відбувся II Всеукраїнський семінар-тренінг з питань впровадження європейської практики проведення безпечних робіт у замкнутому просторі. Ініціативу провести захід проявив Всеукраїнський журнал «Промислова безпека», а «Інфоксводоканал» надав свою майданчик.

Більше 50 чоловік із 17 міст України приїхали, щоб поспілкуватися з колегами та дізнатися про сучасні методи роботи в замкнутих просторах, колодязях, про нові технології у виготовленні спеціальних засобів індивідуального захисту, про обладнання, яке дозволяє зберегти життя і здоров'я працівників, які виконують роботи в замкнутих просторах.

«Інфоксводоканал», який є одним з найбільших і стратегічних підприємств одеського регіону, на практиці продемонстрував належний рівень підготовки своїх співробітників, охорони праці та безпеки під час проведених робіт. А досвідчені тренери провели показовий майстер клас по проведенню рятувальної операції і надання першої долікарської допомоги.

Як це було... (фоторепортаж)

Wildcard SSL