Увага!

Філія «Інфоксводоканал» інформує, що станом на 05:00 13.06.2017 за адресою вул. Дніпропетровська дорога,80 завершені розкопки, виявлено і локалізовано місце прориву в водоводі діаметром 1200 мм. Вже до 06:00 водопостачання відновлено. Проте з метою недопущення повторних аварійних ситуацій тиск подачі води збільшується поступово. Також значний час потрібно для наповнення системи водою. Відновлення тиску води у верхніх точках планується до 17:00 13.06.2017.

Слід зазначити, що водоканал вперше зіткнувся з ремонтними роботами такого ступеня складності. Глибина залягання мереж склала не менше 7 м. Крім цього, за насипного грунту місце витоку виявилося на відстані близько 7 м від місця первісної розкопки і течі ззовні. Ці ускладнюючі обставини призвели до значного збільшення часу виконання робіт. У підсумку, щоб дістатися до місця пошкодження довелося розробити котлован розмірами 10 метрів в довжину, шириною та глибиною 7 метрів, вивезти понад 500 кубічних метрів ґрунту. На такій глибині проводити земляні роботи вдалося тільки завдяки використанню екскаватора JCB останнього покоління, який нещодавно придбав філія «Інфоксводоканал».

В процесі аварійно-відновлювальних робіт було задіяно 14 одиниць техніки та 20 працівників аварійної служби. Було організовано підвезення води споживачам 6 автоцистернами.

Wildcard SSL