Через борги споживачів «Інфоксводоканал» збільшив кількість відключень

Щодня служба з обмеженням боржників філії «Інфоксводоканал» здійснює більше десяти виїздів до несумлінних абонентів, які не оплачують послуги водокористування.

Так, на вулицю Кордонную службу за відключень боржників приїхала з великогабаритної землерийною технікою і георадаром. Тут мешканці одного з приватних будинків не платили за водокористування протягом декількох років. Не дивлячись на те, що заборгованість перевищила шість тисяч гривень, на підприємство вони так і не звернулися. Неодноразово за даною адресою було залишено припис про погашення заборгованості, однак, з боку абонента ніяких дій не відбувалося, розповів старший контролер управління «Водозбут» філії «Інфоксводоканал» Олег Янков. Тепер «Інфоксводоканал» змушений приймати жорсткі заходи - обмеження від послуг водопостачання.

В абонентській службі водоканалу розповідають, що останнім часом, коли борги населення перевищили рекордні 129 мільйонів гривень, довелося значно посилити роботу з боржниками. Крім судово-претензійної роботи довелося піти на крайні заходи — збільшити кількість відключень злісних неплатників. Тепер щотижня доводиться відключати близько 60 боржників. Крім цього бригади «Крота» щотижня обмежують водовідведення не менш, ніж по 100 адресами.

Станом на 20 липня, поточні нарахування за послуги водокористування замість всіх абонентів оплатили тільки трохи більше 50% городян.

У «Инфоксводоканале» нагадують: настільки низька платіжна дисципліна абонентів негативно впливає на надійність водопостачання всього міста, особливо в жаркий період року.

Wildcard SSL