Більше 1000 дітей оздоровлено в таборі «Юний романтик»

У «Инфоксводоканале» дбають не тільки про якість питної води, але і про здоров'я юних одеситів. У дитячому таборі «Юний романтик» дано старт останнього заїзду, а значить, саме час підбивати підсумки.

Табір «Юний романтик» почав свою роботу майже 70 років тому. Незважаючи на те, що подібні заклади багато років знищувалися, цей табір «Інфоксводоканалу» вдалося зберегти і примножити. Зараз за один сезон тут приймають понад тисячі відпочиваючих, і кожному з них приділяють особливу увагу. Не дивлячись на те, що заклад належить філії «Інфоксводоканал», тут оздоровлюються діти не тільки працівників установи, але і всіх бажаючих одеситів, і навіть з різних куточків України.

В «Юному романтиці» є все, що можна побажати для відпочинку: море, свій власний басейн, бібліотека, спортивні майданчики, сцена для проведення концертів і різних конкурсів. Раніше «Інфоксводоканал» побудував нові футбольний та баскетбольний майданчики з європейським покриттям, встановив сучасне обладнання на кухні.

До речі, харчування в таборі п'ятиразове, збалансоване, яке враховує всі потреби зростаючого організму.

Тут все зроблено для відпочинку дітей - спортивні ігри, гуртки, секції, дискотеки, конкурси, регулярні екскурсії в міські музеї. Дітям тут нудьгувати не доводиться, їх дозвілля продуманий до дрібниць.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу в 2016 році Федерація профспілок України нагородила дитячий оздоровчий табір «Юний романтик» Почесною грамотою у номінації «Кращий заклад оздоровлення і відпочинку дітей».

«Наш табір знає вся Україна. З упевненістю можемо констатувати, що культурно-масова робота та харчування у нас дійсно одні з кращих для дітей», - зазначила голова профспілкової організації філії «Інфоксводоканал» Анна Борисова.

Високі оцінки — не самоціль, адже головне - бачити щасливі обличчя дітей, які зустрічають новий навчальний рік відпочилими і оздоровившимися.

Wildcard SSL