«Інфоксводоканал» опублікував список боржників

Загальна заборгованість одеситів за воду, як і раніше, б'є рекорди і тримається на критичній позначці 140 мільйонів гривень.

Близько половини абонентів оплачують спожиті послуги тільки раз в 2-3 місяці і щомісяця створюють водоканалу борги на десятки мільйонів гривень.

Враховуючи погіршення рівня оплати споживачами, співробітникам «Інфоксводоканалу» доводиться працювати в посиленому режимі, щомісяця відключаючи від послуг водоспоживання тисячі абонентів. Це вимушена міра дозволяє не допустити перебоїв у водопостачанні усього міста через борги водоканалу перед постачальниками енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів та ремонтних запчастин.

Крім цього, тепер кожен одесит може на офіційному сайті «Інфоксводоканалу» http://infoxvod.com.ua ознайомитися з реєстром боржників і перевірити: чи не потрапляє його адреса під відключення. Як правило — це адреси, за якими не сплачені послуги водокористування більше, ніж за 2 місяці. І якщо гроші не надійдуть у найкоротші терміни, то адреси будуть передані службам підприємства на стягнення боргу в примусовому порядку та на відключення послуг. Більш того, у світлі нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» боржнику незабаром доведеться сплачувати пеню, що тільки погіршить платіжний стан несумлінних абонентів.

Щоб уникнути подібних незручностей і конфліктних ситуацій, «Інфоксводоканал» рекомендує оплачувати послуги водокористування своєчасно – до 20 числа кожного поточного місяця за попередній період. При виникненні фінансових труднощів абонент може скористатися послугою оплати за воду в розстрочку.

Wildcard SSL