Філія "Інфоксводоканал" інформує!

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 "Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад" філія "Інфоксводоканал" інформує про наступне.

Постановами Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (далі - Комісія), від 26.06.2018 року №597 та №599 встановлено тарифи на водопостачання та водовідведення для ТОВ "Інфокс" філії "Інфоксводоканал".

Тарифи були розраховані з урахуванням цін та тарифів на матеріально-енергетичні ресурси та діючих нормативних документів станом на серпень 2017 року. Проте, станом на липень 2018 року, відбулися значні зміни у бік збільшення цін та тарифів на матеріальні ресурси та зміни у нормативних документах, що вплинуло на зростання витрат.

Так, вартість електроенергії зросла на 12,6 %, хлору та гіпохлориту - в 2,3 рази, коагулянту - майже на 10 %. З прийняттям Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» змінився рівень прожиткового мінімуму на 2018 рік, внесені зміни та доповнення до Галузевої угоди, що призвело до зростання розрахункового фонду оплати праці та, відповідно, єдиного соціального внеску. У 2018 році змінилася база оподаткування рентної плати за спеціальне використання води, за рахунок чого зросли витрати на зазначений податок. За Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.2018 № 162 зросла нормативна оцінка земельних ділянок, що призвело до збільшення земельного податку. Виконання у 2016-2017 роках заходів, передбачених Інвестиційними програмами, призвело до зростання залишкової вартості основних засобів на початок 2018 року, в результаті чого зросла сума амортизаційних відрахувань.

Таким чином, загальна сума зростання витрат за рахунок наведених чинників становить 15,5%.

Згідно з Процедурою встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженої постановою Комісією від 24.03.2016 №364, ТОВ "Інфокс" листами від 08.08.2018 р. №136 та №137 звернувся до Комісії із заявою щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) шляхом коригування відповідних статей витрат.

Проекти тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та їх структура наведені у додатках 1, 2.

Додаток 1.

Додаток 2.

Wildcard SSL