«Інфоксводоканал» змушений обмежувати всіх неплатників

Загальний борг населення Одеси за спожиту воду досягає позначки в 150 мільйонів гривень, тому співробітники «Інфоксводоканалу» мають намір відключати всіх неплатників, які протягом найближчих днів не погасять борги.

Вже зараз спеціальний підрозділ - служба з обмеженням боржників філії «Інфоксводоканал» - щодня здійснює більше п'ятдесяти виїздів до несумлінних абонентів, які не оплачують послуги водокористування.

Так, на вулицю Бабушкіна служба по відключень боржників приїхала з великогабаритної землерийною технікою і георадаром. Тут численна родина одного з небідних приватних будинків не платила за водокористування протягом 18 років. Не дивлячись на численні приписи і борг у сумі понад 15 тисяч гривень, на підприємство вони так і не звернулися. Більше того, вони самовільно переподключили водопровідний ввід, сховавши його від водоканалу. Співробітники «Інфоксводоканалу» з допомогою спеціального обладнання знайшли врізку, трактором розкопали трубу і справили відключення водопостачання.

При цьому з-за астрономічних боргів водоканалу катастрофічно не вистачає оборотних коштів для покриття всіх витрат, а це може вплинути на надійність водопостачання і водовідведення. Однак підприємство має намір не допустити перебоїв в подачі води. Тому будуть посилені методи роботи з боржниками — постачальник послуг скористається своїм законним правом і буде обмежувати всіх неплатників, які протягом найближчих днів не сплатять борги за спожиті послуги.

У свою чергу «Інфоксводоканал» сподівається на розуміння одеситів у необхідності прийняття таких непопулярних заходів.

На сьогоднішній день підприємство повинно своєчасно оплачувати електроенергію, реагенти та матеріали. При таких астрономічні борги наявність води в крані залежить тільки від свідомості кожного жителя міста.

Wildcard SSL