УВАГА! ПРОХАННЯ НЕ ВЕСТИСЯ НА БРЕХЛИВІ ПРОВОКАЦІЇ — ВОДОПРОВІДНА ВОДА БЕЗПЕЧНА!

Протягом останньої години жителям р. Одеса через Viber і соціальні мережі розповсюджується повідомлення від невідомого джерела з попередженням про нібито потрійному хлоруванню води і небезпеки її вживання.

У зв'язку з цим, філія «Інфоксводоканал» офіційно заявляє, що зазначене повідомлення містить недостовірну інформацію і носить провокаційний характер на адресу підприємства.

На сьогоднішній день водопровідна вода, що постачається споживачам з ВОС «Дністер» відповідає діючим санітарним нормам і вимогам Санпін 2.2.4-171-10 до питної води і безпечна для вживання, що підтверджується останніми результатами аналізів «Одеського лабораторного центру Держсанепідслужби України».

Вода, перед подачею в Одесу, проходить ретельну поетапну очищення та знезараження на ВОС «Дністер», де своєчасно проводиться заміна швидких фільтрів і модернізація обладнання. Після цього, вже в Одесі вода додатково знезаражується на всіх міських водонасосних станціях, які «Інфоксводоканал» перевів на нову безпечну технологію знезараження води гіпохлоритом натрію з використанням європейського обладнання і найбільш якісних реагентів.

Співробітники водоканалу звертаються з проханням не вестися на брехливі і протиправні провокації і не створювати паніку, запасаючись водою, або навпаки – не використовуючи водопровідну воду.

Філія «Інфоксводоканал» направить звернення в правоохоронні органи за даним фактом з метою пошуку і залучення до відповідальності осіб, які розповсюджують неправдиву інформацію.

Wildcard SSL