Більше 2 тисяч одеситів були відключені за борги перед водоканалом

Борг одеситів за водопостачання та водовідведення досяг нової рекордної позначки в 150 мільйонів гривень. При цьому, тільки за серпень з «Инфоксводоканалом» не розрахувалися близько третини абонентів.

З-за астрономічних боргів водоканалу катастрофічно не вистачає оборотних коштів для покриття всіх витрат, а це може вплинути на надійність водопостачання і водовідведення. Однак підприємство має намір не допустити перебоїв в подачі води. Тому у вересні були посилені методи роботи з неплатниками, починаючи від суми боргу в 100 гривень.

Численні бригади Крота і Служби за відключень боржників посилено проводять рейди у всіх районах міста, під час яких обмежують надання послуг неплатникам. При цьому, реєстр на обмеження послуг та примусове стягнення заборгованості внесено близько 30000 адрес, список яких розміщений на сайті підприємства. Вимкнено з них вже більше 2000 неплатників.

Фахівці водоканалу зазначають, що у разі обмеження послуг абоненту крім погашення боргу належить відшкодувати витрати на відключення та повторне відновлення. А ці суми можуть в рази перевищувати борг за воду: в квартирі — від 2400 гривень, в приватному секторі — від 3400 гривень.

У свою чергу «Інфоксводоканал» сподівається на розуміння одеситів у необхідності прийняття таких непопулярних заходів. Адже сам водоканал також повинен своєчасно оплачувати електроенергію, реагенти та матеріали. При таких астрономічні борги наявність води в крані залежить тільки від свідомості кожного жителя міста.

Wildcard SSL