«Інфоксводоканал» завершив роботи по заміні засувок на вул. Люстдорфская дорога!

Філія «Інфоксводоканал» інформує, що станом на 16:20 завершені роботи по заміні засувок діаметром 600 мм за адресою вул. Люстдорфская дорога кут вул. Бреуса і напірної засувки діаметром 500 мм на ВНС «Головна», а також засувок діаметром 400 мм і 600 мм за адресою вул. Люстдорфская дорога кут вул. Артилерійська.

Більш того, достроково відновлено роботу насосних станцій та розпочато подачу води спочатку в резервуари, а потім вже і в міську водопровідну мережу. На заповнення системи в зв'язку з великим районом відключення буде потрібно кілька годин. Тому спочатку воду отримають прилеглі до насосних будинку і перші поверхи, а потім поступово і всі інші абоненти.

Нагадаємо, 18.09.2018 з 23:00 водоканал зупинив роботу насосних станцій «Головна» і «Південна», внаслідок чого велика частина Одеси залишилася без води.

Це необхідно було зробити з метою заміни найважливіших засувок на подаючих водоводах великого діаметру, а також насосної станції. Дані роботи необхідно було виконати до зими, оскільки в разі аварійних ситуацій або ремонтних робіт за допомогою засувок можна відключити локальну ділянку водопроводу, без зупинки насосної станції та зневоднення значної частини міста. Заміна планувалася ще з літа, але щоб не залишати місто без води в спеку і розпал курортного сезону - роботи були узгоджені на осінь.

Слід зазначити, що ці засувки відслужили свій експлуатаційний термін і на їх місці сьогодні встановлені нові.

Розуміючи незручності, які заподіяні городянам, співробітники «Інфоксводоканал» спочатку продумали весь план робіт, заздалегідь провели підготовчу частину, сповістили населення, вивели всі аварійні бригади. Співробітники підприємства працювали з повною самовіддачею, всю ніч безперервно на різних адресах одночасно. Все це дозволило раніше планового часу замінити не тільки засувки на Люстдорфській дорозі, але і ряд засувок в інших районах міста. Максимально скориставшись нічним часом, було проведено набагато більший обсяг робіт, щоб в інший день не проводити повторні відключення.

У свою чергу, керівництво філії «Інфоксводоканал» приносить вибачення мешканцям міста за заподіяні незручності і дякує за розуміння. Всі співробітники водоканалу 24 години на добу 365 днів на рік працюють заради улюбленого міста для поліпшення якості послуг, що надаються. Незважаючи на складності в роботі, астрономічні борги підприємство продовжує не тільки подавати воду цілодобово, але і продовжувати оновлення і модернізацію системи водовідведення та водопостачання.

Для довідки, в 2018 році водоканал на найбільш аварійних ділянках замінив на нові близько 9 тисяч метрів мереж, на суму близько 71 млн.грн. У 2019 на заміну мереж планується інвестувати не менше 62 млн.грн. Вже проведені роботи по заміні ділянок водопроводу на вулиці Вапняна і Академіка Корольова.

Wildcard SSL