В Одесі виявили 15 будинків, незаконно підключених до водопроводу

В ході чергового рейду з пошуку розкрадань води співробітники «Інфоксводоканала» виявили факт незаконного підключення до мереж централізованого водопроводу. Так жителі 15 будинків 1-го Моторного провулка без узгодження і розробки проектно-технічної документації вирішили перекласти свої мережі і самовільно підключили їх до міського водопроводу.

При цьому мешканці провулку що не встановили прилади обліку і запірну арматуру, як того вимагає чинне законодавство. Та й дозволу на проведення землерийних робіт у них не виявилося. Таким чином, з метою уникнення безконтрольного водокористування та розкрадання води вказаний водогін був відключений і опломбований.

Недобросовісних абонентів чекає штраф. Також їм необхідно в терміновому порядку звернутися в «Інфоксводоканал» для розробки проектної документації. А тим часом за вказаною нагоди зібрані матеріали і буде вирішено питання залучення до відповідальності винних осіб.

У водоканалі з метою пошуку порушників створена спеціальна інспекція, мобільні групи якої щомісяця виявляють у місті та області близько ста порушників правил водокористування. У своїй роботі фахівці часто використовують сучасний прилад - георадар, оснащений потужним сканером, який дозволяє виявляти незаконні врізки.

Співробітники «Інфоксводоканалв» рекомендують одеситам не допускати несанкціонованих втручань в мережі, оскільки це завдає шкоди і збитків підприємству. І в залежності від розміру збитків порушників може очікувати не адміністративна, а кримінальна відповідальність.

Wildcard SSL