Інфоксводоканал підвищує надійність енергопостачання своїх об'єктів

Філія «Інфоксводоканал» замінив кабельну лінію енергопостачання каналізаційної насосної станції №9 на Миколаївській дорозі. Роботи проводилися в рамках виконання інвестиційного плану і підготовки об'єктів до зимового періоду. Було прокладено близько 1050 метрів нового сучасного кабелю. Перекладання велася методом проколу, без створення незручностей жителям і шкоди для інфраструктури міста.

Раніше були замінені мережі електроживлення на ВОС «Дністер», СБО «Південна», Головній каналізаційній насосній станції, КНС-8, 10, 22. На ряді об'єктів модернізовані підстанції та електрообладнання, на водонасосних станціях встановлені автоматичні системи управління електродвигунами.

Директор філії «Інфоксводоканал» Ігор Лисенко зазначив, що питання надійності енергопостачання є ключовим для підприємства. Адже від цього залежить безперебійна робота насосних станцій, лабораторій та очисних споруд. У зв'язку з цим «Інфоксводоканал» проводить оперативну заміну застарілих енергомереж і обладнання, не чекаючи поломок і аварійних ситуацій.

В даний час завершуються роботи з модернізації лінії електроживлення 6 кВ та трансформаторної підстанції на ВНС «Головна», а також розподільного пристрою 0,4 кВ на КНС-12а.

Таким чином, одесити можуть бути спокійні - все об'єкти водоканалу працюватимуть безперебійно, незважаючи на погодні умови

Wildcard SSL