Інформація щодо змін у порядку нарахування та виплат пільг та житлових субсидій на оплату комунальних послуг

01 жовтня 2019 року набрали чинності нові порядки нарахування та виплати пільг та житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, які передбачені Постановою КМУ від 17.04.2019р. № 373 та Постановою КМУ від 14.08.2019р. № 807.

Так, структурні підрозділи соціального захисту населення в залежності від тарифу на комунальні послуги та з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування, самостійно розраховують суму пільги та житлової субсидії.

Також, при нарахуванні пільги та житлової субсидії структурними підрозділами враховується інформація від постачальників послуг про наявність заборгованості.

За отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, з призначенням житлової субсидії споживачі звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення:

  • Київський район (вул. Академіка Королева, 9, 2 поверх) - тел. +380 (48) 705-41-76; +380 (48) 705-41-75;
  • Малиновський район (вул. Косовська, 2д, к. 2) - тел. +380 (48) 705-16-60; +380 (48) 705-16-68; +380 (48) 705-19-01;
  • Приморський район (вул. Армійська, 9) - тел. 705-13-09; 705-13-35;
  • Суворівський район (пр-т Добровольського, 120а) - тел. +380 (48) 705-59-82; +380 (48) 705-59-71.

Виконавець комунальних послуг в особі філії «Інфоксводоканал» не приймає участі у визначенні пільги та призначені житлової субсидії.

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) споживачі звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг, а при наявності індивідуальних договорів з надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення до філії «Інфоксводоканал» з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 16:30 (обідня перерва з 12:00 до 12:30), за наступними адресами:

  • Абонентський відділ Київського району - вул. Ак. Корольова, 43-а;
  • Абонентський відділ Малиновського району — вул. Балківська, 126 а;
  • Абонентський відділ Приморського району — вул. Пушкінська, 8;
  • Абонентський відділ Суворівського району — вул.Героїв Оборони Одеси, 24.

Постановами передбачено дві форми виплати пільг та житлових субсидій:

  • у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк», які в подальшому перераховуються на рахунок надавача послуг, та
  • у готівковій формі, яка здійснюється через АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування коштів на поточні рахунки пільговиків/одержувачів житлових субсидій, відкриті в АТ «Ощадбанк».

Споживачі, яким надається пільга/житлова субсидія у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитих послуг з централізованого водопостачання та водовідведення з урахуванням суми пільги/житлової субсидії, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам/ одержувачам субсидій готівкою.

Пільговики та громадяни, яким призначено житлову субсидію зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг та житлових субсидій.

УВАГА!

Сплачувати потрібно повний платіж за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно рахунку який виставляє виконавець послуг філія «Інфоксводоканал», незалежно від затримок у перерахуванні пільги/житлової субсидії.

УВАГА!

Житлова субсидія втрачається при наявності заборгованості за послуги централізованого водопостачання та водовідведення у сумі від 340 грн.

Шановні абоненти!

Щомісячно філія «Інфоксводоканал» повинна надавати та надає до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення інформацію про борги абонентів, які отримують житлову субсидію. Сплачуйте повністю та в визначені строки послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та не під давайте себе позбавленню права використання суми назначених житлових субсидій.

Wildcard SSL