Загальна інформація про підприємство

«Філія «Інфоксводоканал» ВАТ «Інфокс» — підприємство, що забезпечує водопостачання і водовідведення міста Одеси та прилеглих населених пунктів Одеської області.

Інфоксводоканал очищає воду річки Дністер і подає її на відстань в 40 км, збирає і очищає стічні води, використовуючи інфраструктуру, що включає станцію очистки води, насосні станції, мережа подачі і розподілу питної води, каналізаційні колектори та насосні станції, станції біологічної очистки.

Сьогодні підприємство забезпечує водопостачання центрального регіону області, до складу якого входять міста: Одеса, Іллічівськ, Південний, Овідіополь, населені пункти Біляївського, Овідіопольського, Комінтернівського районів області в радіусі близько 100 км. Компанія має в своєму розпорядженні 7 водоводів. Перший з них був прокладений в 1873-му р. Будівництво останнього зупинилося в 1989-му і поновилося в 2003 р.

З 2004-го року вода споживачам подається цілодобово. Подача води в міську водопровідну мережу здійснюється 7-а міськими насосними станціями. Загальна протяжність водоводів і водопровідних мереж становить – 1661,112 км, довжина каналізаційної мережі 680,2 км.

Очищення стічних вод проводиться на двох каналізаційних очисних спорудах: «Південна» і «Північна».

Контроль якості водопровідної води здійснює центральна хіміко-бактеріологічна лабораторія філії «Інфоксводоканал». Дослідження проводяться за 60-ма показниками. Безпека питної води в мікробіологічному відношенні визначається показниками, які з досить високою ймовірністю характеризують відсутність в ній небезпечних для здоров'я людей біологічних включень. Дослідження хімічного складу питної води дозволяють визначати безпеку води по токсичним, канцерогенним і мутагенним речовинам органічної і неорганічної природи.

Лабораторія оснащена сучасними приладами та обладнанням вітчизняних і зарубіжних виробників (фірма Shimadzu): фотометрами, ІЧ-і УФ-спектрофотометрами, атомно-абсорбційні спектрофотометрами, аналізатором вуглецю, газовими та рідинними хроматографами.

У квітні 2008 р. після реконструкції почала свою роботу мікробіологічна лабораторія філії «Інфоксводоканал».

На підприємстві працюють понад три тисячі чоловік.

Wildcard SSL