Порядок підключення приватних абонентів

Для підключення до систем водопостачання (водовідведення) приватних абонентів необхідно:

 1. Отримати технічні умови на підключення до системи водопостачання (водовідведення) у відділі технічних умов і погоджень філії «Інфоксводоканал» (м. Одеса, вул. Басейна, 5, тел. 705-56-47).
 2. Розробити (замовити) проект на водопостачання (водовідведення) у відділі проектування філії «Інфоксводоканал» (м. Одеса, вул. Водопровідна, 15, тел. 705-56-81).
 3. Узгодити проект на водопостачання (водовідведення) з філією «Інфоксводоканал» (відділ проектування та узгоджень філії «Інфоксводоканал» м. Одеса, вул. Басейна, 5, тел. 705-56-47).
 4. Для виконання земляних робіт та робіт з прокладання трубопроводу водопостачання (водовідведення) звернутися до філії «Інфоксводоканал» або підрядну будівельно-монтажну організацію, що має відповідну ліцензію.
 5. Для оформлення робіт по підключенню вже прокладеного трубопроводу водопостачання (водовідведення) до мереж водопостачання (водовідведення) звернутися із заявою в виробничо-технічний відділ філії «Інфоксводоканал» (Вул. Басейна, 5, каб. №314, тел. 705-55-91). До заяви необхідно додати:
  • Проект на водопостачання – 2 прим. (Копії);
  • Технічні умови на водопостачання (водовідведення) — 2 прим (копії);
  • Копію громадянського паспорта та ідентифікаційного коду;
  • Правовстановлюючі документи на житлове будівництво;
  • Копії актів на приховані роботи (оформляються підрядної будівельно-монтажної організацією при прокладанні трубопроводу водопостачання (Водовідведення);
  • Сертифікати на труби, запірну арматуру.
 6. Після оплати Замовником рахунку за обстеження місця підключення, укладення договору підряду на виконання робіт з підключення до мереж водопостачання (водовідведення) і оплати Замовником вартості робіт з підключення працівниками філії «Інфоксводоканал» виробляються вищевказані роботи.
 7. Укладення договору і оформлення особового рахунку.

* – перелік документів, що надаються може змінюватися в залежності від змін в законодавстві України

Wildcard SSL