Порядок і способи оплати

Нагадуємо, що споживачі зобов'язані оплачувати послуги водокористування, що регламентується чинним законодавством (п.п.5 п.3 ст. 20 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», ст. 22 ЗУ «Про питну воду та питне водопостачання»).

Порядок обліку та оплати послуг водокористування, що надаються споживачам, регулюються «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05 г. № 630 (Далі – Правила).

П. 18 «Правил» визначено, що розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Оплата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим, якщо договором не встановлено інший термін.

Розрахунки за послуги водопостачання та водовідведення здійснюються на основі показань приладів обліку. Відповідно до вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 споживач зобов'язаний щомісячно знімати контрольні показання приладів обліку і здійснювати оплату відповідно до фактично спожитими послугами.

Філія «Інфоксводоканал» для коректності нарахувань за послуги водокористування рекомендує одеситам щомісяця до 28 числа повідомляти показання водомірів. Зробити це можна за допомогою:

 • Спеціальних поштових скриньок, встановлених в кожному абонвідділів;
 • Телефонів автовідповідачів абонвідділів:
 • Малиновський район - 705-56-67, 705-56-68;
 • Київський район - 705-47-06, 705-47-07;
 • Приморський район - 705-43-92, 705-43-93;
 • Суворовський район - 705-46-84, 705-46-85.
 • У особистому кабінеті на офіційному сайті філії «Інфоксводоканал»;
 • За допомогою форми зворотного зв'язку;
 • За телефоном інформаційного центру 705-55-05

Розрахунки за послуги водопостачання та водовідведення здійснюються на основі показань приладів обліку.

В окремих випадках (сезонне водоспоживання, недоцільність установки приладів обліку) розрахунок споживання води споживачами, у яких не встановлені водоміри, за розрахунковий період за погодженням з філією «Інфоксводоканал» здійснюється за нормативами питного водоспоживання, затвердженими рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради №30 від 25.02.2010 р.

Здійснити оплату за квитанціями філії «Інфоксводоканал» за послуги водопостачання та водовідведення без відсотків і комісії можна:

 1. Через відділення банків-партнерів:
  • ПАТ КБ «Приватбанк»;
  • АТ «Ощадбанк».
 2. Оплата картами Visa і Mastercard будь-якого українського банку на офіційному сайті філії «Інфоксводоканал».

Також послуги водопостачання та водовідведення можна оплатити у відділеннях інших банків (розмір комісії банк встановлює самостійно) і з допомогою платіжної системи ГЕРЦ.

Банківські реквізити філії «Інфоксводоканал»:

Для населення:

Філія «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс»

р/р 26005020119702 в ПАТ «Банк Схід», МФО 307123,

код ЄДРПОУ 26472133

Для юридичних осіб:

Філія «ІНФОКСВОДОКАНАЛ» ТОВ «Інфокс»

р/р № 26007311687301,

в ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»

МФО 328209, код ЄДРПОУ 26472133

Оплата картами Visa і Master Card

Також на нашому сайті приймаються до оплати міжнародні платіжні картки систем Visa і Master Card. В «Особистому кабінеті абонента» будь-який власник платіжної картки зможе оплатити послуги філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс», просто вказавши необхідні реквізити своєї картки. Цей спосіб поєднує в собі простоту, надійність і зручність, роблячи оплату максимально комфортною і швидкою.

Безпека платіжних операцій

Всі дані, вказані платником при здійсненні платіжної операції захищаються і обробляються за стандартом безпеки PCI DSS  2.0. із застосуванням сучасної технології шифрування SSL. Подальша передача інформації відбувається у закритих банківських мережах, що мають найвищий рівень надійності. При передачі інформації використовуються спеціальні технології безпеки карткових онлайн-платежів, обробка даних ведеться на безпечному високотехнологічному сервері процессингової компанії.

Надана Вами персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер кредитної картки) є конфіденційною і не підлягає розголошенню та передачі третім особам. Дані Вашої кредитної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.

Всі операції з платіжними картами відбуваються відповідно до вимог Visa International та MasterCard.

Гарантії дотримання прав споживача

Всі обо'зки по обслуговуванню і захисту прав клієнтів в обо'зковому порядку регулюються положеннями Законів України «Про захист прав споживачів», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги» в чинній редакції.

При наявності у споживача мотивованих претензій до філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс», а також виникненні будь-яких спірних ситуацій (вимог повернення суми платежу, корекції реквізитів та ін.), необхідно з'затися з офіційним представником компанії за телефонами, вказаними в розділі «Контакти». Всі звернення клієнтів будуть розглянуті філією «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» після отримання письмової заяви клієнта.

Прийом офіційних звернень і заяв клієнтів ведеться абонентської службою філії «Інфоксводоканал» ТОВ«Інфокс» за адресою 65005, м. Одеса, вул. Михайлівська, 25 з 08.00 до  16.30 у будні дні.

До відома учасникам розрахунків у частині перерахування субвенції з надання пільг та житлових субсидій населенню для оплати послуг з водопостачання та водовідведення

Філія «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 року №256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету» (зі змінами) та з метою проведення між учасниками розрахунків у частині перерахування субвенції з надання пільг та житлових субсидій населенню для оплати послуг з водопостачання та водовідведення доводить до Вашого відома свої реквізити:

ТОВ «Інфокс» філія «Інфоксводоканал»
р/р 37128426472133
в ГУДКСУ в Одеській області
МФО 828011
Код за ЄДРПОУ 26472133

Wildcard SSL