arrow-left Назад до новин

«Інфоксводоканал» прокладає новий каналізаційний колектор зі склопластику

news-img

Співробітники «Інфоксводоканалу» замінюють напірний каналізаційний колектор між Головною каналізаційною насосною станцією і станцією біологічної очистки «Північна». Всього тут проходить три трубопроводи. Один з них вже оновили в минулому році. Зараз замінюють майже кілометр трубопроводу діаметром 1400 мм. Замість старої труби, яка відпрацювала свій експлуатаційний ліміт, прокладають майже 1000 метрів нової склопластикової труби діаметром 1200 мм турецького виробництва.

Коллектор_2

Фахівці компанії відзначають, що термін служби склопластикових труб буде набагато вище, ніж сталевих. Справа в тому, що цими колекторами перекачуються на станцію біологічної очистки «Північна» господарсько-побутові стоки з більшої половини Одеси. Самі стічні води, крім агресивного середовища мають абразивні частинки, які сприяють швидкому руйнуванню дна трубопроводу, що загрожує його пошкодженням. У склопластику такого немає, він більш стійкий як до агресивних стоків, так і до механічного впливу.

Коллектор_3

На Головній каналізаційній насосній станції завершується модернізація, адже крім трубопроводів вже замінили насосне обладнання. Для цього фахівці компанії вже встановили європейські енергоефективні насоси «Grundfos». Крім цього, на цій станції недавно повністю замінили лінії електроживлення і трансформаторну підстанцію.

Для інформації, Головна каналізаційна насосна станція – це одна з найважливіших каналізаційних артерій водоканалу. Насосна з'єднується напірними колекторами зі станцією біологічної очистки «Північна» і перекачує туди близько 70% стоків з усього міста для подальшого очищення. В добу через неї проходить близько 140 тисяч кубометрів стічних вод.

 • Повідомлення

  news img
  19.07.2024

  Розпочато відновлення водопостачання води у Приморському районі м.Одеса!

 • Тарифи

  news img
  31.05.2024

  Увага! З 01.06.2024 змінюються тарифи

  Змінюються тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення споживачам всіх категорій, окрім населення

 • Відключення

  news img
  22.07.2024

  Увага, аварійне відключення води у частині Пересипського району м.Одеса 23 липня 2024 року!

  23 липня 2024 року з 09:00 до 23:50 буде припинено подачу води

 • Події

  news img
  22.04.2024

  Фахівці "Інфоксводоканалу” здали кров для захисників України

  Кров для потреб поранених військових