Заборгованість та санкції

Нагадуємо, що споживачі зобов`язані оплачувати послуги водокористування, що регламентується чинним законодавством (п.п.5 п.3 ст. 20 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», ст. 22 ЗУ «Про питну воду та питне водопостачання»).

Порядок обліку та оплати послуг водокористування, що надаються споживачам, регулюються «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. №630 (Далі – Правила).

П. 18 «Правил» визначено, що розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Оплата за послуги вноситься не пізніше 20-го числа місяця, наступного за розрахунковим, якщо договором не встановлено інший термін.

В разі несплати заборгованості без поважних причин філія «Інфоксводоканал» буде змушена зробити щодо боржника комплекс юридичних дій, спрямованих на примусове стягнення боргу у судовому порядку. Однак, в цьому випадку на боржника, як на відповідача, у відповідності до чинного законодавства будуть покладені додаткові витрати, пов`язані з розглядом справи в суді і виконанням судового рішення, а саме: судовий збір, вартість витрат на юридичні послуги (правову допомогу), виконавчий збір.

Крім того, повідомляємо, що наявність заборгованості свідчить про порушення боржником взятих зобов`язань.

Як наслідок порушення зобов`язань ТОВ «Інфокс» в особі філії «Інфоксводоканал» змушене буде відмовитися від виконання своїх подальших зобов`язань по прийому стоків шляхом припинення надання споживачам послуг водовідведення (тампонування каналізації).

При наявності обставин, що ускладнюють погашення заборгованості за послуги водоспоживання, філія «Інфоксводоканал» готова, за заявою споживача, розглянути можливість укладення договору на розстрочку погашення заборгованості, що утворилася за особовим рахунком споживача. З питань укладення договору на розстрочення заборгованості пропонуємо звертатися на обслуговуючу ділянку (адреси і телефони вказані у розділі «Контакти»).

 • Повідомлення

  news img
  07.06.2024

  “Інфоксводоканал” оновив майже 2 тисячі метрів каналізаційного колектору в Київському районі Одеси

  #працюємодлявас🇺🇦

 • Тарифи

  news img
  31.05.2024

  Увага! З 01.06.2024 змінюються тарифи

  Змінюються тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення споживачам всіх категорій, окрім населення

 • Відключення

  news img
  06.06.2024

  Увага, аварійне відключення води у частині Одеського району 07 червня 2024 року!

  07 червня 2024 року з 00:30 до 23:50 буде припинено подачу води

 • Події

  news img
  22.04.2024

  Фахівці "Інфоксводоканалу” здали кров для захисників України

  Кров для потреб поранених військових