Порядок підключення приватних абонентів

Для підключення до систем водопостачання (водовідведення) приватних абонентів необхідно:

 1. Отримати технічні умови на підключення до системи водопостачання (водовідведення) у відділі технічних умов і погоджень філії «Інфоксводоканал» ( тел. 705-56-47).

 2. Розробити (замовити) проект на водопостачання (водовідведення) у відділі проектування філії «Інфоксводоканал» ( тел. 705-56-81).
 3. Узгодити проект на водопостачання (водовідведення) з філією «Інфоксводоканал» (відділ проектування та узгоджень філії «Інфоксводоканал» тел. 705-56-47).
 4. Для виконання земляних робіт та робіт з прокладання трубопроводу водопостачання (водовідведення) звернутися до філії «Інфоксводоканал» або підрядну будівельно-монтажну організацію, що має відповідну ліцензію.
 5. Укладення договору і оформлення особового рахунку.
 6. Для оформлення робіт по підключенню вже прокладеного трубопроводу водопостачання (водовідведення) до мереж водопостачання (водовідведення) звернутися із заявою до виробничо-технічного відділу філії «Інфоксводоканал» ( тел. 705-55-91). До заяви необхідно додати:
  • Проект на водопостачання – 2 прим. (копії);
  • Технічні умови на водопостачання (водовідведення) – 2 прим. (копії);
  • Договір на послуги водопостачання та водовідведення, або договір на вивезення рідких побутових відходів (у разі відсутності централізованого водовідведення);
  • Копію громадянського паспорта та ідентифікаційного коду;
  • Правовстановлюючі документи на житлове будівництво;
  • Копії актів на приховані роботи (оформлюються підрядною будівельно-монтажною організацією при прокладанні трубопроводу водопостачання (водовідведення);
  • Сертифікати на труби, запірну арматуру.
 7. Після оплати Замовником рахунку за обстеження місця підключення, укладення договору підряду на виконання робіт з підключення до мереж водопостачання (водовідведення) і оплати Замовником вартості робіт з підключення працівниками філії «Інфоксводоканал» виконуються вищевказані роботи.
 8. Для отримання актів про підключення до систем водопостачання і водовідведення необхідно надання виконавчої зйомки прокладеної мережі водопостачання/водовідведення. Замовити виконавчу зйомку можна в КП «Одеспроект», тел. 35-90-34.

* – перелік документів, що надаються може змінюватися в залежності від змін у законодавстві України.

 • Повідомлення

  news img
  07.06.2024

  “Інфоксводоканал” оновив майже 2 тисячі метрів каналізаційного колектору в Київському районі Одеси

  #працюємодлявас🇺🇦

 • Тарифи

  news img
  31.05.2024

  Увага! З 01.06.2024 змінюються тарифи

  Змінюються тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення споживачам всіх категорій, окрім населення

 • Відключення

  news img
  06.06.2024

  Увага, аварійне відключення води у частині Одеського району 07 червня 2024 року!

  07 червня 2024 року з 00:30 до 23:50 буде припинено подачу води

 • Події

  news img
  22.04.2024

  Фахівці "Інфоксводоканалу” здали кров для захисників України

  Кров для потреб поранених військових