arrow-left Назад до новин

“Інфоксводоканал” турбується про безпеку своїх працівників

news-img

Аварійні бригади “Інфоксводоканалу” завжди роблять все для того, щоб вода повернулася у домівки одеситів у найкоротші терміни – працюють вдень і вночі, у спеку та у лютий мороз, під зливою, а іноді просто посеред проїжджої частини. Йдеться не просто про некомфортні умови праці, а про реальну загрозу для життя. Адже працювати доводиться під землею – у загазованих колекторах та колодязях.

Щоб мінімізувати ризики для життя та здоров’я працівників, “Інфоксводоканал” не лише оснащує аварійно-ремонтні бригади спеціальним спорядженням, а й проводить спеціальні тренінги. Один з них, за участі фахівців Державної служби з питань праці, був проведений на спеціальному навчально-тренувальному майданчику “Інфоксводоканалу”.

Тренінг з безпечної роботи у у замкненому просторі

Комунальники за участю фахівців відпрацювали алгоритм дій при виникненні аварійних та нестандартних ситуацій при проведенні робіт у загазованому колодязі. Під час проведення тренінгу з імітацією реальних дій працівники вдосконалили навички порятунку та надання першої допомоги колезі, який за легендою навчань знепритомнів під час проведення робіт у підземних комунікаціях.

Тренінг з безпочної роботи у у замкненому просторі 2

До речі, подібного роду тренувальні заходи проводяться не вперше. Кілька років тому на базі “Інфоксводоканалу” був проведений всеукраїнський семінар-тренінг з безпечного проведення робіт у замкненому просторі. У ньому взяли участь представники 17 водоканалів країни. Фахівці аварійних служб “Інфоксводоканалу” продемонстрували високий рівень підготовки та дотримання норм з охорони праці, навики надання першої домедичної допомоги.

 • Повідомлення

  news img
  19.07.2024

  Розпочато відновлення водопостачання води у Приморському районі м.Одеса!

 • Тарифи

  news img
  31.05.2024

  Увага! З 01.06.2024 змінюються тарифи

  Змінюються тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення споживачам всіх категорій, окрім населення

 • Відключення

  news img
  22.07.2024

  Увага, аварійне відключення води у частині Пересипського району м.Одеса 23 липня 2024 року!

  23 липня 2024 року з 09:00 до 23:50 буде припинено подачу води

 • Події

  news img
  22.04.2024

  Фахівці "Інфоксводоканалу” здали кров для захисників України

  Кров для потреб поранених військових