arrow-left Назад до новин

«Інфоксводоканал» встановив європейські насоси для надійного забезпечення водою одеситів

news-img

«Інфоксводоканал» працює у режимі 24/7 щоб забезпечити своїх споживачів питною водою та водовідведенням. А щоб послуги надавались якісно та безперебійно навіть під час війни доводиться встановлювати нове обладнання.

Насосы Grundfos2

Фахівцями водоканалу було вирішено аварійну проблему з водопостачанням мешканців одного з мікрорайонів житлового масиву Котовського. «Інфоксводоканал» спільно з компанією-підрядником КП «Облтепло» встановив насоси провідного світового виробника Grundfos з високоенергоефективними двигунами потужністю 15 kW, вбудованими частотними перетворювачами та сучасним контролером. Тепер надійним водопостачанням забезпечено шість 16-поверхових будинків на вулиці Бочарова і дев’ятиповерхівку на вулиці Добровольського. Нове обладнання є енергоефективним та дозволяє заощадити майже 30% електроенергії. Також, завдяки європейському обладнанню зменшується зношення труб, арматури, клапанів і насосів.

Насосы Grundfos3

В свою чергу «Інфоксводоканал» вдячний кожному споживачеві за підтримку та своєчасні оплати, які дають можливість підприємству формувати запас реагентів, матеріалів та обладнання для забезпечення міста водою.

 • Повідомлення

  news img
  19.07.2024

  Розпочато відновлення водопостачання води у Приморському районі м.Одеса!

 • Тарифи

  news img
  31.05.2024

  Увага! З 01.06.2024 змінюються тарифи

  Змінюються тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення споживачам всіх категорій, окрім населення

 • Відключення

  news img
  22.07.2024

  Увага, аварійне відключення води у частині Пересипського району м.Одеса 23 липня 2024 року!

  23 липня 2024 року з 09:00 до 23:50 буде припинено подачу води

 • Події

  news img
  22.04.2024

  Фахівці "Інфоксводоканалу” здали кров для захисників України

  Кров для потреб поранених військових